Zdrowie i Uroda - Katalog stron internetowych zdrowie i uroda, diety, choroby, leczenie, profilaktykaNuga Best "NUGA MEDICAL CO. LTD” jest jedną z niewielu międzynarodowych firm o profilu medycznym, nie tylko specjalizującą się w profilaktyce, zapobieganiu i leczeniu szerokiego spektrum chorób za pomosą naturalnych bezpiecznych metod, ale także marką swiadomą spółecznie, dążącą do rozwoju i wzmocnienia kultury codziennej troski o własne zdrowie, jako nieodłączonego elementu życia każdego człowieka. Firma "NUGA MEDICAL CO. LTD" specjalizuje się w produkcji oraz sprzedaży urządzeń do ochrony, rehabilitacji
Kategorie » portale medyczne,
Marcin Łata dotychczas przeprowadził ponad 10 tysięcy konsultacji telemedycznych (online, chat, wideorozmowa, telefonicznie), Ambulatorium Nocnej Pomocy Lekarskiej w Łęcznej, I Klinika Psychiatrii, Psychoterapii i Wczesnej interwencji w Lublinie SPSK1 – Rezydent, Absolwent Collegium Medicum UMK w Bydgoszczy (2018r). Będzie twoim wirtualnym lekarzem. Pomoże Tobie, jeśli oczekujesz profesjonalnej konsultacji lekarskiej online z e-receptą albo e-zwolnieniem. W sytuacji gdy nie będzie potrafił Ci pomóc, zwróći Twoje pieniądze. Jeśli posiadasz jakiekolwiek wątpliwości – proszę skontaktuj się, dzwoniąc przez telefon
Kategorie » portale medyczne,
Jak być piękną, zdrową kobietą? Przeczytaj artykuły, porady lekarzy i dietetyków. Naturalne sposoby na zdrowy i piękny wygląd. Domowe kosmetyki, porady, zabiegi. Zdrowie i uroda.
Kategorie » portale medyczne, zdrowie uroda odnowa biologiczna,
Portal o ochronie zdrowia, medycynie, służbie zdrowia - dla lekarzy, menadżerów, polityków i ludzi medycyny. Zarządzanie, polityka, finanse, aparatura, farmacja, terapie.
Kategorie » portale medyczne, pomoc chorym,
Medexpress.pl to codzienna porcja świeżych informacji dotyczących ochrony zdrowia. Informacje, analizy, raporty, materiały wideo, blogi ekspertów. Trzymamy rękę na pulsie!
Kategorie » portale medyczne, zdrowie uroda odnowa biologiczna,
Medonet.pl to Informacje o chorobach, badaniach, lekach, porady lekarskie, profilaktyka zdrowotna, zdrowy tryb życia i właściwe odżywianie.
Kategorie » portale medyczne,
Udostępniamy Państwu rozbudowaną wyszukiwarkę laboratoriów wyspecjalizowanych w prowadzeniu badań genetycznych. Dzięki nam zaplanujecie Państwo korzystnie badania genetyczne na raka, potwierdzenie ojcostwa, badania genetyczne w ciąży, czy po poronieniach. Oddajemy do dyspozycji bogatą bazę wiedzy o niepłodności oraz zasadach dziedziczenia. Stawiamy wyłącznie na najlepiej oceniane placówki.
Kategorie » portale medyczne,
Zajmujemy się prowadzeniem serwisu internetowego w całości poświęconemu stomii. Znajdą u nas Państwo informacje na temat tego schorzenia jak i praktyczne porady. Na co dzień czynnie walczymy z dyskryminacją w życiu prywatnym jak i zawodowym osób posiadających stomię. Zapraszamy na naszą stronę internetową.
Kategorie » portale medyczne,
W przypadku naszego bloga na pewno nie ma mowy o nudnych i pozbawionych wartości wpisach. Jeśli więc pasjonuje Cię szeroko rozumiana tematyka zdrowotna, z całkowitą pewnością znajdziesz tu coś dla siebie przy każdej kolejnej wizycie. Sprawdź jak wiele zyskasz regularnie odwiedzając nasz blog. To bardzo opłacalna decyzja, gwarantujemy.
Kategorie » portale medyczne,
Dieta w życiu każdego człowieka odgrywa bagatelne znaczenie. Produkty spożywane na co dzień wywierają ogromny wpływ na nasze samopoczucie, zdrowie i wygląd. Niestety wiele osób nie zdaje sobie z tego sprawy. Stąd właśnie zrodził się pomysł zorganizowania kampanii Zarządzanie Kaloriami. Inicjatywa ma jeden cel – chcemy by polskie społeczeństwo konsumowało w sposób świadomy. By zdrowia dieta wiązała się z bilansowaną ilością kalorii.
Kategorie » portale medyczne,
Centrum stomatologiczne Dentamax jest profesjonalną placówką specjalizującą się w stomatologii i dentystyce. Świetnie wyposażone gabinety z najnowocześniejszym sprzętem do wykonywania zabiegów oraz wykształcony i wyspecjalizowany personel są atutami naszego gabinetu. Atmosfera sprzyja wszystkim pacjentom zarówno tym starszym jak i tym młodszym. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub odwiedzenia naszej strony WWW.
Kategorie » portale medyczne, lekarze stomatolodzy, kliniki i szpitale, gabinety stomatolodzy, firmy sprzęt stomatologiczny,
Wyszukiwarka gabinetów podologicznych. Wszystko o polskiej podologii. Opisy zabiegów podologicznych. Baza wiedzy podologicznej. Szkolenia podologiczne i inne wydarzenia z życia polskiej podologii.
Kategorie » portale medyczne, choroby dermatologiczne, gabinety, firmy zaopatrzenie, leki leki preparaty, zdrowie uroda porady o urodzie,
Fizjoplaner to platforma, która narodziła się dla osób, które realizują aktywny, a przede wszystkim zdrowy styl życia. Dzięki Fizjoplaner każdy zainteresowany odnajdzie opracowane przez fachowców artykuły dotyczące diety, ćwiczeń, rehabilitacji, ale również wielu gałęzi medycyny i zdrowia. Zarejestrowanie się na platformie Fizjoplaner jako pacjent bądź rodzic pozwoli ponadto wybrać specjalistów, z usług których opłaca się skorzystać, a rzeczeni specjaliści, którzy założą swoje konta będą mogli o wiele prościej dotrzeć do pacjentów i wspomóc ich swoimi usługami.
Kategorie » portale medyczne,
Centrum Bernardyńska to specjalistyczna przychodnia lekarska. Nasi lekarze to doświadczeni specjaliści z zakresu następujących specjalizacji: Chirurgia naczyniowa, Chirurgia ogólna, Urologia, Nefrologia, Okulistyka, Proktologia, Traumatologia, Endokrynologia, Pediatria,Chirurgia ortopedyczna, Radiologia, Diagnostyka obrazowa, Diabetologia, Laryngologia, Medycyna pracy, Kardiologia, Neurologia, Dermatologia
Kategorie » portale medyczne, lekarze chirurdzy, choroby kręgosłupa, przychodnie, gabinety okuliści, akupresura, zdrowie uroda odnowa biologiczna,
Umiesz powiedzieć, jak wygląda budowa tarczycy? Znasz takie pojęcie jak niedoczynność tarczycy lub chcesz je bliżej poznać? Wejdź na stronę naszego repetytorium wiedzy o tarczycy i uzyskaj odpowiedzi na swoje pytania. Witryna to również kompletna baza wiedzy na temat tego czym jest, jak się objawia lub jakie może przybrać formy niedoczynność tarczycy. Strona tłumaczy też związki typu niedoczynność tarczycy a łysienie czy równie często spotykane powiązanie niedoczynność tarczycy a tycie.
Kategorie » portale medyczne, choroby reumatologiczne,
Sklep internetowy - soczewki ,płyny. Oko24 najnizsze ceny
Kategorie » portale medyczne, firmy optyka,
Na stronie znajdziecie Państwo opisy poszczególnych działów związanych z tematyką medycyny naturalnej, aparaty medolight, medolight blue, pp massager firmy zest, tematyczne forum dyskusyjne, ogłoszenia medyczne, newsy, faq, web links, najlepsze sanatoria.
Kategorie » portale medyczne,Osób online: 3