Zdrowie i Uroda - Katalog stron internetowych zdrowie i uroda, diety, choroby, leczenie, profilaktykaDoktor Agnieszka Solecka - gabinet ginekologiczny w Jaworznie. Usługi w zakresie ginekologii, położnictwa oraz leczenia niepłodności.
Kategorie » ciąża poród, lekarze ginekolodzy, gabinety ginekolodzy, gabinety, zdrowie uroda chirurgia laserowa,
W serwisie zawarte są porady, artykuły, informacje i publikacje z kategorii biznes, rozrywka, sprawy społeczne, styl życia i technologie.
Kategorie » ciąża poród, lekarze rodzinni, inne ośrodki, gabinety inne gabinety, zdrowie uroda porady o urodzie,
Jeżeli mamy biały i promienny uśmiech to zdecydowanie łatwiej nam się żyje. Nasz klinika JB Clinic może taki uśmiech Państwu zapewnić. W naszej ofercie znajduje się między innymi protetyka stomatologiczna, chirurgia stomatologiczna jak i wybielanie zębów. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego gabinetu.
Kategorie » chirurgia plastyczna, lekarze stomatolodzy, kliniki i szpitale, gabinety stomatolodzy,
Nasz preparat rozwiązuje skutecznie problem zaparć u kobiet w ciąży. Dzięki stosowaniu naszych czopków, szybko odzyskasz komfort trawienny i wrócisz do pełni sprawności funkcjonowania. Zapoznaj się z informacjami o naszym produkcie, podejmij decyzję. Zapewnij sobie komfort w obszarze trawienia i spraw, by problem zaparć zniknął na dobre. Zamów nasz produkt i ciesz się lekkością.
Kategorie » ciąża poród,
Błądmedyczny.com.pl to strona internetowa, która specjalizuje się w kompleksowym doradztwie pacjentom, którzy stali się ofiarą błędu medycznego. Pomaga oszacować poniesione szkody oraz ocenić, na jakie odszkodowanie można liczyć w ramach postępowania przed sądem. Błąd lekarski, który rodzi konsekwencje prawne w postaci konieczności zrekompensowania doznanej krzywdy to droga procesowa, którą warto przejąć razem z fachowcami. Strona zachęca do kontaktu telefonicznego lub mailowego, wstępne rozeznanie jest bezpłatne.
Kategorie » informacje medyczne, zdrowie uroda porady o urodzie,
Ginekolog Michał Wojcieszyn. Specjalista położnictwa i ginekologii. Profesjonalnie prowadzi ciąże. Wykonuje niezbędne badania prenatalne. Przeprowadza badania USG 3D oraz USG 4D. Zajmuje się diagnozowaniem oraz leczeniem niepłodności. Jest członkiem takich stowarzyszeń jak A PART, ISVOG, ASRM, ESHRE, PTG, PTMP. Szczególnie zainteresowany ultrasonografią diagnostyczną i zabiegową w niepłodności oraz ciąży wysokiego ryzyka, diagnostyką prenatalną, technikami endoskopowymi w diagnostyce i leczeniu niepłodności (laparoskopia, histeroskopia).
Kategorie » ciąża poród, gabinety ginekolodzy,
Portal dla rodziców niemowląt i małych dzieci - stworzony przez rodziców dla rodziców. Porady dotyczące rozszerzania diety niemowląt i żywienia małych dzieci. Zapraszamy !!! Naprawdę warto!!
Kategorie » ciąża poród,
Laboratorium SIGMAGEN oferuje Państwu wykonywanie analiz genetycznych, badań DNA oraz testów na ojcostwo ściśle dostosowanych do Państwa potrzeb. Zapewniamy pełną dyskrecję i anonimowość. Gwarantujemy najwyższą jakość.
Kategorie » ciąża poród,Osób online: 1