Zdrowie i Uroda - Katalog stron internetowych o zdrowiu, urodzie, diety, choroby, badania, zabiegi pielęgnacyjne...
Fizjo-M Zakład Rehabilitacji Leczniczej w Ostrzeszowie. To najlepsza rehabilitacja w Ostrzeszowie i okolicy. Świadczymy usługi z zakresu rehabilitacji leczniczej , masażu , fizykoterapii i fizjoterapii wszelakiej . W fizjo-m stawiamy zawsze na dobro naszych pacjentów i tych prywatnych jak i tych rehabilitowanych w ramach Rehabilitacji z NFZ . Najlepsza rehabilitacja w Ostrzeszowie . Sprawdź naszych fizjoterapeutów
Kategorie » terapie zabiegi, lekarze rehabilitanci, choroby kręgosłupa, przychodnie, gabinety inne gabinety, zdrowie uroda odnowa biologiczna,
Propozycja dla osób zainteresowanych rozwojem osobistym oraz dokonaniem zmian w swoim życiu. Metody i narzędzia wsparcia z obszarów: coaching kariery, life coaching, terapia filozoficzna.
Kategorie » terapie zabiegi, lekarze psycholodzy, choroby depresja, pomoc chorym,
Leczenie alkoholizmu to bardzo trudna sprawa, jednak każda osoba uzależniona może zwrócić się o pomoc do ośrodka leczenia alkoholizmu, w którym spotka się z terapeutami, którzy zajmują się czymś takim na co dzień. Leczenie uzależnień alkoholowych to sprawa, którą powinni zająć się profesjonaliści, gdyż samemu wyjście z nałogu jest zbyt trudne.
Kategorie » terapie zabiegi,
Każdy kogo dręczą pewne problemy psychiczne i psychologiczne powinien zapoznać się z możliwościami mojego gabinetu psychologicznego z Warszawy. Dysponuje bardzo dużym doświadczeniem, które pozwala mi zapewnić każdemu pomoc na najwyższym poziomie. Jestem w stanie zorganizować zarówno terapię indywidualną jak i terapię par. Bardzo serdecznie zapraszam każdego do skorzystania z możliwości mojej terapii.
Kategorie » terapie zabiegi,
Eliminujemy najpoważniejsze problemy stóp, wykonujemy masaże lecznicze i relaksacyjne całego ciała, prowadzimy zaawansowany dział kosmetyczny i ostatecznie przyjmujemy Państwa na zabiegi w kategorii Wellness&SPA. Specjalizujemy się w eliminacji wszystkich wad zdrowotnych stóp. Sugerujemy nawet indywidualne wkładki ortopedyczne dające maksymalną wygodę chodzenia. Działalność prowadzimy w Warszawie.
Kategorie » terapie zabiegi,
Jestem coachem, trenerem osobistym i biznesowym oraz certyfikowanym psychoterapeutą. Prowadzę Pracownię rozwoju w Warszawie. Oferuję life coaching dla osób indywidualnych, które chcą popracować nad rozwojem osobistym oraz business coaching dla firm. Kolejną częścią oferty są szkolenia i warsztaty z coachingu dla pracowników firm i organizacji. Prowadzę również terapię par oraz psychoterapię indywidualną z wykorzystaniem metody Gestalt.
Kategorie » terapie zabiegi,
MesoClinic to klinika oferująca szeroki wachlarz zabiegów z zakresu medycyny estetycznej oraz kosmetologii. Siedziba naszej placówki mieści się w samym centrum Warszawy. Specjalnością kliniki jest mezoterapia igłowa i mikroigłowa, botoks oraz zabiegi ujędrniające, liftingujące i odmładzające skórę. Zajmujemy się redukowaniem bruzd i zmarszczek, redukcją podwójnego podbródka, usuwaniem przebarwień, powiększaniem ust, redukcją cellulitu oraz rozstępów. Leczymy łysienie i nadmierną potliwość, wykonujemy peelingi lekarskie oraz szereg innych zabiegów z zakresu medycyny estetycznej.
Kategorie » terapie zabiegi,
Polecam różnego rodzaju masaże: -klasyczny- leczniczy -relaksacyjny lub masaż gorącymi kamieniami, -sportowy -limfatyczny -odchudzający lub bańką chińska - masaż w połączeniu z sauną lub z ćwiczeniami. Porady dotyczące zdrowego odżywiania. Zapraszam do korzystania z moich usług. Agnieszka Skarżyńska Tel:502 306 708
Kategorie » terapie zabiegi, masaż, firmy sprzęt rehabilitacyjny, zdrowie uroda odnowa biologiczna,

Osób online: 6