Zdrowie i Uroda - Katalog stron internetowych zdrowie i uroda, diety, choroby, leczenie, profilaktykaKoronawirus: informacje i zalecenia - Koronawirus: informacje i zalecenia - Portal Gov.pl
Kategorie » lekarze interniści, choroby hiv/aids, domy opieki, gabinety interniści, gabinety, firmy diagnostyka, leki leki preparaty,
Eurocare to firma, dzięki której znają Państwo zatrudnienie w charakterze opiekunki osób starszych w Niemczech. Firma pośredniczy pomiędzy pracownikami a pracodawcami, umożliwiając im kontakt oraz satysfakcjonującą współpracę. Pracownicy mają gwarancję bezpieczeństwa. Po więcej informacji zapraszamy na stronę internetową.
Kategorie » domy opieki,
W naszym obiekcie realizujemy kompleksową opiekę dla seniorów. To zabudowa jednopiętrowa, przystosowana do pobytu osób starszych z wszelkimi wygodami. Dysponujemy pokojami jedno i dwuosobowymi. Gwarantujemy, że będzie to naprawdę doskonałą decyzją. Pobyt u nas to zawsze gwarancja dobrej opieki, komfortu i godziwego standardu życia. Zapraszamy serdecznie do kontaktu.
Kategorie » domy opieki,
Oferujemy całodobową opiekę dla osób w podeszłym wieku. Nasz ośrodek mieści się w miejscowości Droginia, która oddalona jest zaledwie 30 km od Krakowa. Oferta Centrum Seniora obejmuje pobyty długoterminowe oraz pobyty czasowe. Seniorom zapewniamy opiekę personelu pielęgniarskiego i lekarzy, zabiegi rehabilitacyjne oraz terapię zajęciową. Organizujemy również czas wolny pensjonariuszy. Ofertę kierujemy w stronę seniorów wymagających stałej opieki lub chcących poprawić stan zdrowia, a także do rodzin, które na czas wyjazdu chcą zapewnić bliskiemu bezpieczeństwo.
Kategorie » domy opieki,Osób online: 2