Zdrowie i Uroda - Katalog stron internetowych zdrowie i uroda, diety, choroby, leczenie, profilaktykaW Podiatrica zajmujemy się diagnostyką i leczeniem chorób oraz dysfunkcji w obrębie kończyny dolnej, a w szczególności stopy. W centrum, kosultacje przeprowadzają specjaliści z dziedziny podologii, ortopedii, a także fizjoterapii, dzięki czemu możemy zaoferować kompleksową pomoc. Nasz gabinet podologiczny mieści się w Krakowie.
Kategorie » terapie zabiegi, lekarze ortopedzi, choroby ortopedyczne, gabinety ortopedzi, firmy diagnostyka, woj.małopolskie,
Pacjenci, którzy potrzebują wsparcia w zakresie leczenia stóp mogą zdecydować się na propozycje przygotowywane przez nasz zespół. Poradnia Chorób Stopy to miejsce, gdzie będziecie mogli leczyć urazy stawu skokowego oraz problemy ze stopami pod okiem doświadczonych specjalistów. Wiedza jaką posiadamy gwarantuje, że będziemy w stanie skutecznie zająć się każdym z pacjentów.
Kategorie » choroby ortopedyczne,
Specjalizujemy się w leczeniu operacyjnym paluchów koślawych. Dobieramy metody operacyjne pod konkretny przypadek. Dodatkowo zapewniamy terapie nieoperacyjne związane z dopasowaniem wkładek ortopedycznych, aparatów korygujących, odpowiedniego obuwia. Wykorzystujemy w klinice implanty nitynolowe, tytanowe, a także biowchłanialne. Przyjmujemy pacjentów w Warszawie oraz Poznaniu.
Kategorie » choroby ortopedyczne,Osób online: 1