Zdrowie i Uroda - Katalog stron internetowych zdrowie i uroda, diety, choroby, leczenie, profilaktykaOferujemy zabiegi w komorze hiperbarycznej na terenie Krakowa. Komora hiperbaryczna ułatwia leczenie boreliozy, ADHD i autyzmu, leczenie urazów, chorób skórnych, porażenia mózgowego czy innych dolegliwości. Zabieg trwa 60 minut i odbywa się raz dziennie. Całkowita liczba zabiegów jest dopasowywana do pacjenta w zależności od schorzenia. Terapie prowadzone są w komorze jednoosobowej. Ma ona na drzwiach szklane okno, dzięki czemu osoba przebywająca wewnątrz może czuć się swobodnie.
Kategorie » terapie zabiegi, lekarze rehabilitanci, choroby neurologiczne, inne, gabinety inne gabinety, gabinety, zdrowie uroda odnowa biologiczna, woj.małopolskie,
Fizjo-M Zakład Rehabilitacji Leczniczej w Ostrzeszowie. To najlepsza rehabilitacja w Ostrzeszowie i okolicy. Świadczymy usługi z zakresu rehabilitacji leczniczej , masażu , fizykoterapii i fizjoterapii wszelakiej . W fizjo-m stawiamy zawsze na dobro naszych pacjentów i tych prywatnych jak i tych rehabilitowanych w ramach Rehabilitacji z NFZ . Najlepsza rehabilitacja w Ostrzeszowie . Sprawdź naszych fizjoterapeutów
Kategorie » terapie zabiegi, lekarze rehabilitanci, choroby kręgosłupa, przychodnie, gabinety inne gabinety, zdrowie uroda odnowa biologiczna,
Mobilne usługi na terenie całej Polski w zakresie kosmetologii, manicure, pedicure, fryzjerstwa, fitnessu, masażu i fizjoterapii. Przy użyciu prostej i intuicyjnej wyszukiwarki natychmiast znajdziesz najlepszego eksperta w swoim najbliższym rejonie. Umów się online na mobilne usługi z zakresu zdrowia i urody. Zamawianie usług z dojazdem do domu to wygoda i oszczędność czasu .
Kategorie » sport fitnes, lekarze rehabilitanci, masaż, zdrowie uroda salony kosmetyczne,
Nasza firma oferuje swym klientom między innymi taką pomoc jak rehabilitacja kolana w Białymstoku. Prowadzimy na co dzień leczenie usprawniające zachowawcze i pooperacyjne. Dotyczy ono przede wszystkim uszkodzeń przedniego i tylnego więzadła krzyżowego, przyśrodkowego więzadła pobocznego, uszkodzenia łąkotek, stanów zapalnych kaletki, torbieli Bakera czy też złamań rzepki
Kategorie » lekarze rehabilitanci,
Nasza klinika rehabilitacji z Warszawy jest miejscem, w którym zapewniamy pomoc dla dzieci jak i dorosłych. W naszej pracy kładziemy nacisk na skuteczność i bezpieczeństwo, posiadamy zespół doświadczonych specjalistów, a przy tym wykorzystujemy najnowsze oraz najskuteczniejsze metody rehabilitacji, innowacyjny i wysokiej jakości sprzęt medyczny. Zapraszamy zainteresowane osoby do sprawdzenia naszej oferty rehabilitacyjnej.
Kategorie » lekarze rehabilitanci,
W naszej krakowskiej klinice kompleksowo dbamy o kondycję psychofizyczną naszych pacjentów. Oferujemy przede wszystkim usługi, zabiegi z zakresu fizjoterapii czy osteopatii. Dzięki nowoczesnej diagnozie znajdujemy przyczynę kłopotów i pomagamy przywrócić naturalne funkcje organizmu. Więcej na naszej stronie www.
Kategorie » lekarze rehabilitanci,
Jesteśmy miejscem, w którym każda osoba borykająca się z problemami zdrowotnymi będzie w stanie otrzymać odpowiednią pomoc dla siebie. Czerpanie dużego zadowolenia z naszej pomocy będzie możliwe i korzystne dla wszystkich osób, które wybiorą tego typu działanie w swojej sytuacji. Warto więc zdecydować się na odpowiednie podejście do sprawy i wybranie konkretnego działania dla siebie, które da znakomite efekty. Nasza pomoc będzie skutkowała wieloma korzyściami i będzie naprawdę przyjemna w każdej sytuacji i dla wszystkich osób.
Kategorie » lekarze rehabilitanci,
W zdrowym ciele to prywatny gabinet fizjoterapii i rehabilitacji, oferujący swoim pacjentom kompleksowe usługi, takie jak terapię manualną, drenaż limfatyczny, laseroterapię i inne zaawansowane techniki terapii. Pełną ofertę zabiegów dostępnych w gabinecie można sprawdzić na naszej stronie. Zapraszamy do skorzystania z usług naszego gabinetu. W celu rezerwacji terminu wizyty, zapraszamy do kontaktu.
Kategorie » lekarze rehabilitanci,
Jeżeli w grę wchodzi opieka domowa, z całą pewnością warto zaufać firmie ORTO-MED - mamy wieloletnie doświadczenie jeżeli w grę wchodzi opieka domowa osób starszych, chorych, ale także kobiet w ciąży. Chcielibyśmy polecić się także jeżeli w grę wchodzi rehabilitacja domowa, dzieci i niemowląt. W razie jakichkolwiek pytań dotyczących opieki domowej, zachęcamy do zajrzenia pod adres www.Opieka-Domowa.com.
Kategorie » lekarze rehabilitanci,
Jeśli pragniesz raz na zawsze pozbyć się urazów sportowych i bólu, to ośrodek Sport Med jest ku temu świetnym rozwiązaniem. Działamy na rynku od kilku lat i prężnie rozwijamy się pod względem pomagania innym w zakresie urazów sportowych. Zobacz jeszcze więcej szczegółowych danych na naszej stronie www lub pod podanym numerem.
Kategorie » lekarze rehabilitanci,
Specjalizujemy się w osteopatii i fizjoterapii. Proponujemy zabiegi dla pacjentów w różnym wieku i o różnorodnych potrzebach, w tym dla dzieci, niemowląt czy kobiet w ciąży. Nasze Centrum Osteopatii i Fizjoterapii tworzy zespół doskonałych i doświadczonych specjalistów, którzy stosują najefektywniejsze metody terapeutyczne, dostosowując gamę zabiegów do potrzeb konkretnego pacjenta.
Kategorie » lekarze rehabilitanci,
Oto, co obejmuje oferta Mobilemed: - konsultacje lekarskie - zabiegi kinezyterapii (leczenie ruchem) - terapie manualną - fizykoterapie - masaż Do dyspozycji mamy nowoczesne, przenośne urządzenia, a także profesjonalne stoły potrzebne w czasie masażu lub rehabilitacji. Dzięki temu jesteśmy wstanie wykonywać usługi w domu zainteresowanej osoby (terenem działań jest Warszawa i okolice). Gwarantujemy, że u nas pracują tylko sprawdzeni fizjoterapeuci. Koniecznie zapoznajcie się z regulaminem Mobilemed.
Kategorie » lekarze rehabilitanci,
Norman to ośrodek rehabilitacyjny funkcjonujący w Koszalinie. Przygotowaliśmy ofertę turnusów rehabilitacyjnych osobom, które przeszły udar mózgu. Wspieramy ogólnie pacjentów z problemami neurologicznymi. Oddajemy do Państwa dyspozycji doświadczonych terapeutów i codziennie 220 minut indywidualnych zajęć. Do tego gwarantujemy smaczne wyżywienie, świetny klimat, potwierdzone wyniki.
Kategorie » lekarze rehabilitanci,
Ofertą Centrum Leczenia Schorzeń Kręgosłupa FedMed jest leczenie wad postawy czy też świadczenie masaży i wielu innych kompleksowych i profesjonalnych usług w zakresie leczenia schorzeń i wad kręgosłupa. Placówka posiada wykwalifikowaną i doświadczoną kadrę lekarzy i specjalistów, oferuje usługi na wysokim poziomie i w atrakcyjnych cenach.
Kategorie » lekarze rehabilitanci,
Zajmujemy się świadczeniem pomocy medycznej każdemu kto jej potrzebuje. Nasze centrum medyczne zatrudnia wykwalifikowanych specjalistów z różnych dziedzin, dzięki czemu każdy ma szansę na kompleksową diagnostykę w jednym miejscu. U nas można się również poddać zabiegom fizjoterapii, jak również rehabilitacji. Odwiedźcie naszą placówkę i umówcie się na wizytę w dogodnym dla was terminie.
Kategorie » lekarze rehabilitanci,
Nazywam się Jarosław Muzykowski i jestem dyplomowanym fizjoterapeutą. Każdego dnia świadczę najwyższej jakości usługi, niosąc ulgę osobom mającym problemy z narządami ruchu. Dzięki mnie i mojej rehabilitacji zapomnisz o bólach kręgosłupa, kolan, bioder, stawów. W ofercie ćwiczenia rehabilitacyjne, igłoterapia, laseroterapia i inne. Indywidualne podejście do pacjenta i jego problemu wpływa pozytywne na efekty widoczne w krótkim czasie.
Kategorie » lekarze rehabilitanci,Osób online: 1