Zdrowie i Uroda - Katalog stron internetowych zdrowie i uroda, diety, choroby, leczenie, profilaktykaW Podiatrica zajmujemy się diagnostyką i leczeniem chorób oraz dysfunkcji w obrębie kończyny dolnej, a w szczególności stopy. W centrum, kosultacje przeprowadzają specjaliści z dziedziny podologii, ortopedii, a także fizjoterapii, dzięki czemu możemy zaoferować kompleksową pomoc. Nasz gabinet podologiczny mieści się w Krakowie.
Kategorie » terapie zabiegi, lekarze ortopedzi, choroby ortopedyczne, gabinety ortopedzi, firmy diagnostyka, woj.małopolskie,
Zajmujemy się w naszej placówce medycznej paluch-sztywny.pl działającej na terenie Warszawy w realizowaniu problemów z chorobami, urazami kończyn. Jesteśmy w stanie zapewnić leczenie takich problemów jak między innymi Metatarsalgia, Nerwiak Mortona. Posiadamy zespół doświadczonych specjalistów z poszczególnych dziedzin medycyny, co pozwala nam zapewnić wysokie standardy leczenia.
Kategorie » lekarze ortopedzi,
Szukasz odpowiedzi na pytanie, jaki ortodonta Kraków będzie najlepszym rozwiązaniem? Jeśli tak, może zapoznasz się z tym, co oferuje Ortolingwa 2? Decydując się na naszą pomoc, nie musisz się o nic obawiać (wybierając Ortolingwa 2, wybierasz specjalistów w dziedzinie ortodoncji). Jeżeli chodzi o szczegóły, najlepszym rozwiązaniem jest dokładne zapoznanie się z naszą stroną.
Kategorie » lekarze ortopedzi,
Centrum podologii Food-Med z Krakowa to miejsce, w którym sportowcy mogą korzystać z pomocy w zakresie ortopedii, fizjoterapii oraz podologii kosmetycznej. Tu specjaliści wykonają badania komputerowe stóp, a także podejmą działania mające na celu kompleksowe leczenie chorób, a także urazów stopy i stawu skokowego.
Kategorie » lekarze ortopedzi,
Jeśli masz jakąkolwiek dolegliwość, wadę postawy czy chodu w dziedzinie, której jesteśmy specjalistami to skorzystaj z usług Zakładu Ortopedycznego im. Wacława Omiotka. Na pewno w sposób właściwy zajmiemy się Twoim przypadkiem. Lepiej jest odrazu zasięgnąć porady specjalisty, niż niepotrzebnie martwić się o swoje zdrowie. Lekceważenie tego typu problemów, ich nie rozwiąże. Jeśli nosisz zwykłe buty podczas, gdy powinnaś mieć ortopedyczne, to nie oczekuj zbyt wiele. Posłuchaj naszych rad, bo jesteśmy fachowcami.
Kategorie » lekarze ortopedzi,
Jeżeli nie możesz znieść bólu, a do wizyty u ortopedy pozostało jeszcze dużo czasu, skorzystaj z prywatnego gabinetu w Żywcu. Pełnione przez niego usługi ortopedyczne są przeprowadzane kompleksowo, z najwyższej jakości obsługą klienta. W gabinecie wykonuje się także takie zabiegi ortopedyczne jak zastrzyki dostawowe z kwasu hialuronowego w celu poprawy ślizgu stawowego i zmniejszenia dolegliwości bólowych oraz zastrzyki z osocza wysokopłytkowego w miejscach urazu tkanek miękkich w celu szybszej regeneracji tkanek.
Kategorie » lekarze ortopedzi,
W naszej ofercie znajdą Państwo specjalistyczne usługi medyczne. Przychodnia RehMedicon działa w Warszawie od 2007 roku. Profesjonalna pomoc ortopedy, neurologa, kardiologa. Oferujemy konsultacje lekarskie ortopedyczne, neurologiczne, kardiologiczne, mikrozabiegi ortopedyczne, pełną diagnostykę USG, fizykoterapię, masaże. Zespół specjalistów lekarzy jest do Państwa dyspozycji. Zapraszamy.
Kategorie » lekarze ortopedzi,
Centrum Bernardyńska to specjalistyczna przychodnia lekarska. Nasi lekarze to doświadczeni specjaliści z zakresu następujących specjalizacji: Chirurgia naczyniowa, Chirurgia ogólna, Urologia, Nefrologia, Okulistyka, Proktologia, Traumatologia, Endokrynologia, Pediatria,Chirurgia ortopedyczna, Radiologia, Diagnostyka obrazowa, Diabetologia, Laryngologia, Medycyna pracy, Kardiologia, Neurologia, Dermatologia
Kategorie » lekarze ortopedzi, przychodnie, woj.mazowieckie,
Dolnośląskie Centrum Medyczne MEDICAL oferuje pomoc w zakresie leczenia powypadkowego i rehabilitacji. Zapewnia również potrzebującym opiekę psychologiczną. Gwarantuje poszkodowanym w wypadkach darmową opiekę medyczną, za którą wszelkie koszty ponosi ubezpieczyciel sprawcy wypadku. Centrum dba o rozwój kompetencji swojego personelu, zwiększając tym samym standard oferowanych pacjentom usług medycznych.
Kategorie » lekarze ortopedzi,
Portal internetowy należący do firmy zajmującej się realizacją zamówień sprzętowych oraz zabiegami dla pacjentów chorych na dolegliwości z zakresu ortopedii. Istnieje możliwość zamówienia sprzętu medycznego oraz ortopedycznego również na indywidualne zamówienie. Firma realizuje zabiegi z zakresu szkoły chodzenia oraz fizjoterapii dla osób z różnymi dolegliwościami. Zajmuje się również protetyką kończyn oraz ortotyką.
Kategorie » lekarze ortopedzi,Osób online: 2