Zdrowie i Uroda - Katalog stron internetowych zdrowie i uroda, diety, choroby, leczenie, profilaktykaNasza firma specjalizuje się w usługach okulistycznych. Na rynku działamy od roku 1989. Posiadamy duże doświadczenie. Nasza praca przepełniona jest profesjonalizmem. Zajmujemy się badaniem, a także leczeniem oczu. Wykonujemy potrzebne badania w tym: USG oka, pachymetrię, OCT i inne. Zapewniamy najwyższą jakość świadczonych usług. INFORMACJE KONTAKTOWE Tel. 609 560 280 Godziny otwarcia gabinetu: Wtorek: 16-19Czwartek: 16-19 Inne dni: Nagłe wypadki po rejestracji telefonicznej Adres: ul. Żwirki i Wigury 17, Myślenice
Kategorie » kliniki szpitale, lekarze okuliści, choroby oczu, inne, gabinety okuliści, gabinety, firmy optyka, leki leki preparaty, zdrowie uroda odnowa biologiczna,
Zapraszamy do salonu optycznego Wzroker w Olsztynie. Znajdziesz nas przy ul. Żołnierskiej 41B. Na miejscu czeka na Ciebie szerokie spektrum okularów korekcyjnych, przeciwsłonecznych i progresywnych, soczewek kontaktowych, a także wykwalifikowani specjaliści z dziedziny optometrii. Współpracujemy z największymi markami, dlatego też w naszej ofercie znajdziesz modele znanych marek. Zadbasz o wzrok, a jednocześnie będziesz wyglądać modnie. Co więcej, w salonie optycznym Wzroker kompleksowo zatroszczymy się o Twoje oczy. Zapraszamy do kontaktu i poznaj nasze szerokie możliwości.
Kategorie » terapie zabiegi, lekarze okuliści, choroby oczu, inne, gabinety okuliści, gabinety, firmy optyka, leki leki preparaty, zdrowie uroda uroda, woj.warmińsko-mazurskie,
Pracownie i Salony Optyczne Rafał Starski działają na poznańskim rynku od wielu lat. Firma sprzedaje markowe okulary oraz oferuje usługi w zakresie optyki okularowej oraz okulistyki (komputerowe badanie wzroku). Nasi doświadczeni okuliści i optycy zapewniają wysoką jakość obsługi i indywidualne podejście do każdego pacjenta. Nasze salony optyczne znajdziesz w centrach handlowych Malta i Panorama w Poznaniu. Zapraszamy.
Kategorie » lekarze okuliści, gabinety okuliści, firmy optyka,
Zajmujemy się w naszej klinice okulistycznej Voigt Medica realizowaniem szerokiego zakresu zabiegów okulistycznych, gdzie jesteśmy w stanie zapewnić szeroki zakres zabiegów wykonywanych najnowszymi metodami oraz przy wykorzystaniu zarówno nowoczesnych urządzeń diagnostycznych jak też zabiegowych. Oferujemy naszym klientom wykonywanie między innymi zabiegów korygowania wad wzroku przy wykorzystaniu najnowszych technologicznie laserów.
Kategorie » lekarze okuliści,
Już od kilku lat prężnie działamy na rynku jako OneDayClinic i zapewniamy naszym pacjentom wszystko co najlepsze w zakresie leczenia zaćmy. Jeśli Ty również potrzebujesz tego rodzaju pomocy, to już teraz zapraszamy Cię do sprawdzenia naszych usług na stronie www, bowiem na pewno się nie zawiedziesz. W razie pytań jesteśmy do Twojej dyspozycji.
Kategorie » lekarze okuliści,
Gabinet Okoplus w Gliwicach wyróżnia profesjonalizm i doświadczenie kadry oraz nowoczesny sprzęt, które są gwarancją twojego bezpieczeństwa. Wszystkie zabiegi (zarówno chirurgiczne jak i z zakresu okulistyki estetycznej) poprzedza dokładne badanie okulistyczne. Możesz zatem być pewien wysokiej jakości świadczonych usług.
Kategorie » lekarze okuliści,
Pod tym adresem internetowym znajdziesz informacje na temat naszego nowoczesnego, prywatnego gabinetu okulistyki i laseroterapii w Krakowie. Jesteśmy przekonani, że dzięki naszemu nowoczesnemu sprzętowi i bogatemu doświadczeniu, damy Ci kompleksowe wsparcie, jeśli chodzi o leczenie wzroku. Dołącz do nas, zapisz się na wizytę i wyraźnie dostrzeż różnicę.
Kategorie » lekarze okuliści,
Salony Optyczne Świat Okularów znajdują się w Bydgoszczy i Toruniu - jeżeli chcecie dobrać Państwo sobie odpowiednie okulary bądź soczewki kontaktowe, możecie mieć całkowitą pewność, że znajdziecie u nas odpowiednie rozwiązania. Stawiamy na takie okulary / soczewki, które są solidne, bezpieczne oraz eleganckie. Do tego w naszych salonach możemy wykonać kompleksowe i bezproblemowe badanie wzroku. Zapraszamy!
Kategorie » lekarze okuliści,
Gabinet okulistyczny w Krakowie www.okulista.com.pl organizuje wiele akcji promujących wczesne wykrywanie oraz skuteczne leczenie zaćmy. Dzięki ich zaangażowaniu oraz ciężkiej pracy operacje zaćmy w Krakowie są zdecydowanie częściej przeprowadze niż w innych miastach Polski, na czym najbardziej korzystają pacjenci.
Kategorie » lekarze okuliści,Osób online: 1