Zdrowie i Uroda - Katalog stron internetowych zdrowie i uroda, diety, choroby, leczenie, profilaktykaWitam serdecznie na mojej stronie internetowej. Jestem doświadczonym lekarzem specjalistą. Specjalizuję się w endokrynologii. Wykonuję badania ultrasonograficzne, między innymi: usg tarczycy i tętnic szyjnych, a także gruczołów piersiowych i nadnerczy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami wykonywanych badań oraz do udziału w profesjonalnych badaniach.
Kategorie » lekarze endokrynolodzy,
Centrum Bernardyńska to specjalistyczna przychodnia lekarska. Nasi lekarze to doświadczeni specjaliści z zakresu następujących specjalizacji: Chirurgia naczyniowa, Chirurgia ogólna, Urologia, Nefrologia, Okulistyka, Proktologia, Traumatologia, Endokrynologia, Pediatria,Chirurgia ortopedyczna, Radiologia, Diagnostyka obrazowa, Diabetologia, Laryngologia, Medycyna pracy, Kardiologia, Neurologia, Dermatologia
Kategorie » lekarze endokrynolodzy, przychodnie, woj.mazowieckie,
MP-MEDICAL Sp. z o.o. jako gabinet lekarski zapewnia swoim pacjentom opiekę medyczną i diagnostykę. Na liście pacjentów mogą znaleźć się zarówno dzieci jak i dorośli. Wszyscy mogą poddawać się pojedynczym badaniom jak też połączonym w pakiety. W ofercie są między innymi takie badania jak EKG spoczynkowe, KTG, EEG czy echo serca. W gabinecie pracują tacy specjaliści jak alergolog, ginekolog, homeopata, dietetyk, kardiolog, endokrynolog czy pulmonolog.
Kategorie » lekarze endokrynolodzy,
Nasmed to profesjonalnie usługi medyczne, które realizowane są przez doskonałych lekarzy. Nasza oferta stale jest udoskonalana. Działamy już ponad 20 lat i posiadamy doświadczenie w opiece medycznej. Staramy się udoskonalać nasz sprzęt kupując nowe urządzenia, które zagwarantują, że dobrze zadbamy o zdrowie każdego naszego klienta.
Kategorie » lekarze endokrynolodzy,Osób online: 1