Zdrowie i Uroda - Katalog stron internetowych zdrowie i uroda, diety, choroby, leczenie, profilaktykaLeczenie choroby alkoholowej w prywatnej przychodni Nasz Gabinet w Łodzi wygląda w sposób następujący: pacjent umawia się na konsultację do lekarza. Chirurg sprawdza ogólny stan zdrowia pacjenta. ul. Rogozińskiego 23 93-554 Łódź W razie potrzeby leczenie zaczyna się z odtrucia alkoholowego, czyli detoksu. Jeżeli pacjent podczas konsultacji jest trzeźwy, lekarz od razu może przeprowadzić zabieg implantacji esperalu. Jest to szybki, bezbolesny proces, który trwa 15-20 minut. Po zastrzyku znieczulającym, chirurg robi małe nacięcie nad pośladkiem osoby uzależnionej, aplikuje tabletki i zszywa ranę szwami. Przez kolejne 12 miesięcy obowiązuje całkowity zakaz spożywania alkoholu, żeby uniknąć nieprzyjemnych skutków ubocznych.
Kategorie » uzależnienia, lekarze chirurdzy, przychodnie, gabinety chirurdzy, woj.łódzkie,
Strona Charazinski.com to przybliżenie sylwetki i zabiegów z zakresu chirurgii plastycznej oraz medycyny estetycznej wykonywanych przez doktora Macieja Charazińskiego będącego jednym z najbardziej znanych chirurgów plastycznych w Polsce. Dr Charaziński wykonuje m.in. korekty nosa, odstających uszu czy powiek, lifting twarzy, powiększanie i plastykę piesi. Specjalizuje się także w zabiegach z zakresu medycyny estetycznej m.in. botoxie i zabiegach z wykorzystaniem kwasu hialuronowego. Na co dzień dr Charaziński operuje w Uni Klinik.
Kategorie » lekarze chirurdzy,
Niestety mimo usilnych starań chirurgów naczyniowych, wielu pacjentów przerywa leczenie chorób układu żylnego. Powodem takiej sytuacji jest długi czas oczekiwania na wizyty oraz wysokie koszty leczenia. Aby wyjść naprzeciw potrzebom pacjentów Warszawa stanie się w najbliższym tygodniu miejscem darmowych konsultacji flebologicznych. Wszyscy pacjenci będą mogli skorzystać z darmowych konsultacji, spotkania i porad uznanych polskich flebologów. Organizatorzy spodziewają się wielu zainteresowanych.
Kategorie » lekarze chirurdzy,
Nowoczesny szpital zaprasza wszystkich zabieganych pacjentów na jednodniowe zabiegi z zakresu ortopedii, traumatologii, chirurgii onkologicznej i ogólnej, laryngologii. Krótki termin oczekiwania. Zabiegi wykonywane przez doświadczonych profesjonalistów. Bezpieczne i komfortowe warunki –nowoczesne sale operacyjne i pooperacyjne. Pełna oferta na stronie internetowej.
Kategorie » lekarze chirurdzy,
Korzystając z usług naszego ośrodka medycznego Czas na Zdrowie otrzymują Państwo szereg usług medycznych świadczonych na wysokim poziomie. Dla pracowników naszego ośrodka dobro pacjenta, jego zdrowie, bezpieczeństwo, poczucie komfortu i zaufanie jest priorytetem codziennej pracy. W ofercie leczenie alkoholizmu za pomocą Esperalu, leczenie trudno gojących się ran, drobne zabiegi chirurgiczne, USG tarczycy i jamy brzusznej, domowa opieka pielęgniarska.
Kategorie » lekarze chirurdzy,
W Centrum Zdrowia Lifemedica zajmujemy się specjalistycznym leczeniem żylaków. Wykonujemy laserowe usuwanie żylaków, USG Doppler, skleroterapię. Poradnia Chirurgii Naczyniowej w Gdańsku to nowoczesne miejsce, z zespołem doświadczonych lekarzy w leczeniu chorób układy krwionośnego. Naszym pacjentom zapewniamy opiekę na najwyższym poziomie. Komfort podczas badań i wykonywanych zabiegów. Leczymy bezinwazyjnie. Umówi się na konsultacje już dziś. Zapraszamy.
Kategorie » lekarze chirurdzy,
Zajmujemy się w naszej klinice, która działa na terenie Warszawy, realizowaniem profesjonalnych usług medycznych związanych z medycyną estetyczną. Wykonujemy między innymi takie zabiegi, jak plastyka brzucha. Dysponując zarówno nowoczesnym sprzętem diagnostycznym jak też medycznym jesteśmy w stanie zapewnić powiększanie piersi realizowane z wykorzystaniem najbardziej nowoczesnych i najnowszych metod medycznych. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty w ramach naszej strony firmowej!
Kategorie » kliniki szpitale, lekarze chirurdzy, kliniki i szpitale, gabinety chirurdzy, zdrowie uroda chirurgia plastyczna,
Nasza klinika powstała jako element sieci placówek. Obecnie zajmujemy się pomocą z zakresu żylaków kończyn dolnych, zmian skórnych, chorób dolnego odcinka układu pokarmowego, zmian chirurgicznych nie wymagających hospitalizacji. W naszych ośrodkach panują bardzo wysokie standardy jeśli chodzi o wyposażenie wnętrz, jakość obsługi i wyposażenie techniczne. Gwarantujemy najwyższe standardy leczenia. Zapraszamy.
Kategorie » lekarze chirurdzy,
Centrum Bernardyńska to specjalistyczna przychodnia lekarska. Nasi lekarze to doświadczeni specjaliści z zakresu następujących specjalizacji: Chirurgia naczyniowa, Chirurgia ogólna, Urologia, Nefrologia, Okulistyka, Proktologia, Traumatologia, Endokrynologia, Pediatria,Chirurgia ortopedyczna, Radiologia, Diagnostyka obrazowa, Diabetologia, Laryngologia, Medycyna pracy, Kardiologia, Neurologia, Dermatologia
Kategorie » lekarze chirurdzy, przychodnie, woj.mazowieckie,
Centrum Bernardyńska to specjalistyczna przychodnia lekarska. Nasi lekarze to doświadczeni specjaliści z zakresu następujących specjalizacji: Chirurgia naczyniowa, Chirurgia ogólna, Urologia, Nefrologia, Okulistyka, Proktologia, Traumatologia, Endokrynologia, Pediatria,Chirurgia ortopedyczna, Radiologia, Diagnostyka obrazowa, Diabetologia, Laryngologia, Medycyna pracy, Kardiologia, Neurologia, Dermatologia
Kategorie » portale medyczne, lekarze chirurdzy, choroby kręgosłupa, przychodnie, gabinety okuliści, akupresura, zdrowie uroda odnowa biologiczna,
Działająca w Szczecinie od 2010 roku przychodnia medyczna Pramed oferuje pacjentom kompleksową opiekę zdrowotną. Pacjenci mogą liczyć między innymi na swobodny dostęp bez długich kolejek do lekarzy wielu specjalności, w tym między innymi do ginekologa, pediatry, urologa, czy też wielu innych. Oprócz tego placówka dysponuje w pełni nowoczesnym sprzętem medycznym oraz wykonuje szereg badań diagnostycznych.
Kategorie » lekarze chirurdzy,Osób online: 1