Zdrowie i Uroda - Katalog stron internetowych zdrowie i uroda, diety, choroby, leczenie, profilaktykaInteresują Cię firmy, które oferują sprzęt rehabilitacyjny? Jeśli interesuje Cię wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego, możesz na nas liczyć mamy po swojej stronie wiedzę i spore doświadczenie, także znamy się na swojej pracy (warto też podkreślić, że doświadczenie czasem może okazać się bezcenne). Jeśli chodzi o konkrety, najlepsze wyjście to jak najszybsze zapoznanie się ze stroną działalności.
Kategorie » firmy sprzęt rehabilitacyjny,
Celem naszego sklepu jest promocja zdrowego stylu życia kobiet, mężczyzn i dzieci. Mamy tu coś również i dla Ciebie czy Twoich bliskich. W sklepie zdrowapolka.pl znajdziesz urządzenia do rehabilitacji, produkty do pielęgnacji chorych i osób starszych, wyposażenie medyczne, a także kosmetyki i suplementy diety. Gwarantujemy ich szeroki wybór oraz konkurencyjne ceny. Zapraszamy na zdrowapolka.pl.
Kategorie » firmy sprzęt rehabilitacyjny,
Prowadzenie placówki medycznej to wyzwanie, szczególnie na początku, kiedy trzeba ją wyposażyć w odpowiedni sprzęt. Taki sprzęt mogą Państwo nabyć na www.promedyczny.pl. Jesteśmy sklepem internetowym, który z powodzeniem sprzedaje wyposażenia placówek medycznych, po niskiej cenie. Nasze produkty są jednak wysokiej jakości sprawdź sam!
Kategorie » firmy sprzęt rehabilitacyjny,
Powstaliśmy blisko dwadzieścia pięć lat temu. Prowadzimy cieszące się zaufaniem szerokiej grupy pacjentów centrum rehabilitacyjno medyczne Norman. Pomagamy osobom po udarze i wypadkach. Udzielamy specjalistycznej pomocy dzieciom ze schorzeniami neurologicznymi. Organizujemy turnusy rehabilitacyjne z zakwaterowaniem i pełnym wyżywieniem. Osiągamy doskonałe efekty w terapii turnusowej i ambulatoryjnej.
Kategorie » firmy sprzęt rehabilitacyjny,
Medicalbroker.pl jest internetowym sklepem medycznym, który posiada rozbudowany asortyment produktów medycznych i przydatnych akcesoriów. Klienci przeglądając dostępne produkty będą mogli składać zamówienia między innymi na ortezy, stabilizatory i sprzęt ortopedyczny, czy też na komputery cyklu. W ofercie znajdują się ponadto ciśnieniomierze i wiele innych urządzeń.
Kategorie » firmy sprzęt rehabilitacyjny,
Pragniemy zaprezentować ofertę naszej firmy, która zajmuje się zaopatrzeniem osób niepełnosprawnych w sprzęt rehabilitacyjny, oraz jego serwisowaniem, przy udziale środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.
Kategorie » firmy sprzęt rehabilitacyjny,Osób online: 1