Zdrowie i Uroda - Katalog stron internetowych zdrowie i uroda, diety, choroby, leczenie, profilaktykaZapraszamy do salonu optycznego Wzroker w Olsztynie. Znajdziesz nas przy ul. Żołnierskiej 41B. Na miejscu czeka na Ciebie szerokie spektrum okularów korekcyjnych, przeciwsłonecznych i progresywnych, soczewek kontaktowych, a także wykwalifikowani specjaliści z dziedziny optometrii. Współpracujemy z największymi markami, dlatego też w naszej ofercie znajdziesz modele znanych marek. Zadbasz o wzrok, a jednocześnie będziesz wyglądać modnie. Co więcej, w salonie optycznym Wzroker kompleksowo zatroszczymy się o Twoje oczy. Zapraszamy do kontaktu i poznaj nasze szerokie możliwości.
Kategorie » terapie zabiegi, lekarze okuliści, choroby oczu, inne, gabinety okuliści, gabinety, firmy optyka, leki leki preparaty, zdrowie uroda uroda, woj.warmińsko-mazurskie,
Pracownie i Salony Optyczne Rafał Starski działają na poznańskim rynku od wielu lat. Firma sprzedaje markowe okulary oraz oferuje usługi w zakresie optyki okularowej oraz okulistyki (komputerowe badanie wzroku). Nasi doświadczeni okuliści i optycy zapewniają wysoką jakość obsługi i indywidualne podejście do każdego pacjenta. Nasze salony optyczne znajdziesz w centrach handlowych Malta i Panorama w Poznaniu. Zapraszamy.
Kategorie » lekarze okuliści, gabinety okuliści, firmy optyka,
Olsztyński salon Ławrynowicz to profesjonalne podejście do każdego indywidualnego klienta. Oferuje kompleksowe usługi optyczne wraz z badaniem wzroku na miejscu. Swoim klientom poleca szeroki wybór markowych oprawek do okularów oraz soczewek różnego typu. Produkty o specjalistycznych parametrach zamawia na życzenie. W cenie zakupu soczewek zawarta jest również fachowa pomoc przy ich pierwszym zakładaniu. Firma zajmuje się również wykonywaniem drobnych napraw oraz sprzedażą akcesoriów takich jak futerały czy płyny czyszczące.
Kategorie » firmy optyka,
Sklep internetowy - soczewki ,płyny. Oko24 najnizsze ceny
Kategorie » portale medyczne, firmy optyka,Osób online: 1