Zdrowie i Uroda - Katalog stron internetowych zdrowie i uroda, diety, choroby, leczenie, profilaktykaOsoby, które mają niższą odporność i dla których koronawirus może być bardzo niebezpieczny, to przede wszystkim osoby, które cierpią na 4-5 chorób, czyli mają wielochorobowość, osoby z chorobami układu krążenia, chorzy na astmę, cukrzycę, choroby reumatyczne.
Kategorie » informacje medyczne, lekarze rodzinni, choroby zakaźne, sanepidy, gabinety rehabilitanci, gabinety, firmy domowa opieka, leki leki preparaty,
Teleopieka to system przydatny w jakościowej opiece nad osobami starszymi i chorymi. Główna funkcja systemu to monitorowanie seniora w sytuacjach kryzysowych, a także szybkie powiadamianie opiekuna, czy personelu medycznego. System jest powiązany z serwisem internetowym dla podopiecznych i opiekunów. Inne możliwości to rejestracja podopiecznego w formacie wideo.
Kategorie » firmy domowa opieka,
Jesteśmy zespołem specjalistów lekarzy, którzy zajmują się odtruciami alkoholowymi. Działamy przez całą dobę a dojazd do pacjenta nie zajmuje nam nie więcej niż godzinę. Terenem naszego działania jest głównie Warszawa i pobliskie okolice. Odtrucia alkoholowe to nasza specjalność. W tym obszarze posiadamy duże doświadczenie. Potrafimy szybko i odpowiednio reagować. Zaufaj profesjonalistom a w razie problemów po prostu zadzwoń.
Kategorie » firmy domowa opieka,Osób online: 2