Zdrowie i Uroda - Katalog stron internetowych zdrowie i uroda, diety, choroby, leczenie, profilaktykaWhitening Ireland zaprasza wszystkich zainteresowanych klientów na skuteczne wybielanie zębów do Irlandii. Wybielanie zębów (teeth whitening Dublin) realizowane jest na wysokim poziomie dla osób w różnym wieku. Stosowany jest wtedy niezwykle skuteczny żel wybielający (whitening gel), który sprawdza się w każdym przypadku. Laserowe wybielanie zębów (laser whitening) wykonywane jest przez wykwalifikowanych specjalistów, dlatego też efekty końcowe takich zabiegów medycznych są dla klientów zadowalające.
Kategorie » informacje medyczne, lekarze stomatolodzy, inne ośrodki, gabinety stomatolodzy, gabinety, firmy sprzęt stomatologiczny, zdrowie uroda uroda,
Family Dent na al. Żeromskiego 52 we Władysławowie zaprasza pacjentów do nowocześnie wyposażonych gabinetów stomatologicznych. Realizujemy świadczenia wchodzące w zakres stomatologii ogólnej dzieci i dorosłych, protetyk, periodontologii i chirurgii szczękowej w ramach ubezpieczenia w NFZ oraz odpłatnie.
Kategorie » firmy sprzęt stomatologiczny,
Szukasz gabinetu, która usunie zbędny kamień z zębów? Odwiedź Stomatologia24H Sobieskiego, który specjalizuje się w szeroko rozumianej stomatologii. To tutaj możesz liczyć na kompleksową obsługę, a także skuteczność i wysoką jakość, która są w stanie zapewnić nasi doświadczeni stomatolodzy, którzy nieustannie podnoszą swoje kwalifikacje.
Kategorie » firmy sprzęt stomatologiczny,
Jeżeli zależy Państwu na naprawdę pięknych zębach, polecamy złożenie wizyty w Centrum Ortodontycznym Rock Your Smile, które znajduje się na warszawskiej Białołęce. Mówimy oczywiście o aparacie na zęby - stałym lub lingwalnym. Wszystko jest u nas komfortowe, nowoczesne, pozbawione bólu. Jesteśmy wyspecjalizowani w ortodoncji, a na dodatek zatrudniamy najlepszych ortodontów - to sprawia, iż efekt będzie zawsze bardzo zadowalający.
Kategorie » firmy sprzęt stomatologiczny,
Nasz gabinet stomatologiczny Dent- SM oferuje profesjonalne i skuteczne zabiegi medyczne z zakresu stomatologii w pełnym zakresie. Do Państwa dyspozycji oddajemy wysoko wykwalifikowany zespół specjalistów z wieloletnim doświadczeniem. Dokładamy wszelkich starań, by wizyty w gabinecie Dent- SM pozbawione były stresu, nerwów i bólu. Każdy pacjent może liczyć na indywidualne i wyjątkowe traktowanie.
Kategorie » sport fitnes, firmy sprzęt stomatologiczny,
Centrum stomatologiczne Dentamax jest profesjonalną placówką specjalizującą się w stomatologii i dentystyce. Świetnie wyposażone gabinety z najnowocześniejszym sprzętem do wykonywania zabiegów oraz wykształcony i wyspecjalizowany personel są atutami naszego gabinetu. Atmosfera sprzyja wszystkim pacjentom zarówno tym starszym jak i tym młodszym. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub odwiedzenia naszej strony WWW.
Kategorie » portale medyczne, lekarze stomatolodzy, kliniki i szpitale, gabinety stomatolodzy, firmy sprzęt stomatologiczny,
Klinika Stomatologiczna Dental Med usytuowana we Wrocławiu zajmuje się profilaktyką i leczeniem oraz przeprowadza wiele zabiegów. W naszych gabinetach przyjmujemy pacjentów dorosłych i dzieci. Oferta obejmuje stomatologię zachowawczą, endodoncję, chirurgię stomatologiczną, periodontologię, stomatologię estetyczną, implantologię, ortodoncję. Specjalizujemy się również w regeneracji kości. Posiadamy własne laboratorium protetyczne, w którym wykonujemy protezy, mostki, koronki na potrzeby naszych pacjentów oraz na zamówienie lekarzy stomatologów.
Kategorie » firmy sprzęt stomatologiczny,
Nasz gabinet specjalizuje się w stomatologii oraz medycynie estetycznej. U nas w przyjemnej i komfortowej atmosferze można wykonać szereg zabiegów odmładzających i poprawiających wygląd skóry. Można także skorzystać z usług profesjonalnego stomatologa, który sprawi, że wasze zęby będą idealnie proste i olśniewająco białe. Działamy na nowoczesnych urządzeniach. Posiadamy laser Fotona Spectro SP. Poznaj naszą ofertę na stronie panaceum.sos.pl.
Kategorie » firmy sprzęt stomatologiczny,
Dentis24.pl jako sklep internetowy, dostarcza artykuły stomatologiczne klientom z całego kraju. Oferuje im sprzęt stomatologiczny, a do tego również szeroki wybór artykułów jak materiały podkładowe, wiążące oraz wypełnieniowe. W ofercie znajdują się też artykuły z zakresu protetyki czy endodoncji. Duży wybór i promocje, a także pojawiające się w ofercie nowości, przyciągają uwagę klientów, przez co sklep zyskuje na coraz większej popularności.
Kategorie » firmy sprzęt stomatologiczny,Osób online: 4