Zdrowie i Uroda - Katalog stron internetowych o zdrowiu, urodzie, diety, choroby, badania, zabiegi pielęgnacyjne...Koronawirus: informacje i zalecenia - Koronawirus: informacje i zalecenia - Portal Gov.pl
Kategorie » lekarze interniści, choroby hiv/aids, domy opieki, gabinety interniści, gabinety, firmy diagnostyka, leki leki preparaty,
CardioTeam sp. z.o.o. została otwarta w latach 30. XX wieku przez wybitnego kardiologa z Warszawy. Początkowo lecznica zajmowała się pomocą pacjentom ze schorzeniami serca, jednak obecnie jest to przychodnia wielospecjalistyczna oferująca pomoc neurologów, pulmonologów i chirurgów. Zapraszamy!
Kategorie » medycyna alternatywna, lekarze kardiolodzy, choroby kardiologiczne, kliniki i szpitale, gabinety kardiolodzy, gabinety, firmy diagnostyka, leki firmy farmaceutyczne, zdrowie uroda salony kosmetyczne,
W ramach naszej placówki działa pogotowie wenerologiczne. Jeśli więc potrzebujesz pilnej konsultacji to skontaktuj się z nami. Jeśli masz jakieś niepokojące objawy to od razu umów się na wizytę. Im szybciej podejmiesz właściwe kroki tym lepiej dla Ciebie i Twojego zdrowia. A nasz gabinet zapewnia pełną dyskrecję i komfort, nie musisz się więc niczego obawiać.
Kategorie » firmy diagnostyka,
Laboratorium Diagnostyki Molekularnej GenMed specjalizuje się w badaniu mikrośladów oraz wykonywaniu testów DNA na ojcostwo. Wyniki badań mogą stanowić dowód w sprawach sądowych. W takich sytuacjach laboratorium zajmuje się organizacją pobrania materiału biologicznego. W pozostałych przypadkach istnieje możliwość samodzielnego pobrania próbek za pomocą zestawów dostępnych na stronie GenMed.
Kategorie » firmy diagnostyka,
Szukasz możliwości wykonania testów, które zadbają o twoje zdrowie? Nasze laboratorium przygotowało specjalne pakiety, przeznaczone dla pań jak i panów, którzy ukończyli 40 lat. Taki pakiet dla panów zawiera wykonanie analiz genetycznych, które pomagają w wykryciu ryzyka groźnych chorób, w tym także raka prostat, zakrzepicy. Zapraszamy do wykonania takich badań.
Kategorie » firmy diagnostyka,
Zapraszamy do bliższego zapoznania się z ofertą renomowanej placówki diagnostycznej Diagnodent, która prosperuje na polskim rynku w trzech oddziałach – toruńskim, gdańskim oraz bydgoskim. Posiadamy specjalistyczny sprzęt medyczny w postaci aparatury Orthopantomograph, radiowizjografu oraz tomografu komputerowego, z zastosowaniem których wykonujemy fachowe zdjęcia pantomograficzne, punktowe i cefalometryczne. Zachęcamy do kontaktu z naszymi ekspertami.
Kategorie » firmy diagnostyka,
DF Medica to jedna z pierwszych firm w naszym kraju, która zajmuje się badaniami genetycznymi w kontekście diety oraz prawidłowego odżywiania. Naszym głównym celem Jest wykorzystywanie najnowocześniejszych badań do propagowania zdrowego stylu życia i dbania o swoje zdrowie. Więcej na naszej stronie internetowej.
Kategorie » firmy diagnostyka,
Od wielu lat firma EKOLABOS pomaga przedsiębiorstwom w zakresie rejestracji kosmetyków. Świadczymy profesjonalne usługi konsultingowe w zakresie rejestracji kosmetyków oraz stworzenia odpowiedniej dokumentacji. Pomagamy również zarejestrować firmę w bazie ECAS a także zgłaszamy produkty kosmetyczne do Komisji Europejskiej.
Kategorie » firmy diagnostyka,
GenMed to poznańskie centrum badań genetycznych. W naszej ofercie znajdują się testy na ojcostwo do celów sądowych oraz celów prywatnych (gwarancja dyskretnej współpracy), testy DNA, tj. sprawdzanie tożsamości zmarłych, wykrywanie obecności krwi, nasienia, śliny, profesjonalne ustalanie pokrewieństwa. Sugerujemy zatem klasyczny zestaw badań kryminalistycznych.
Kategorie » firmy diagnostyka,
Znajdujący się w Warszawie Ośrodek diagnostyki i informacji medycznej prof. K. Wardyna i zespołu ekspertów dysponuje wysokiej jakości sprzętem do podstawowej diagnostyki okulistycznej. Swym pacjentom oferuje on między innymi profesjonalne badania oceny ostrości wzroku, badania dna oka, wykrywanie jaskry, zaćmy, oraz wykonywanie wielu zabiegów. Możesz liczyć w tym ośrodku na fachową pomoc oraz bardzo korzystne ceny za badania.
Kategorie » firmy diagnostyka,
Ta witryna to kompendium wiedzy na temat leku, jakim jest doksycyklina – jeden z bardziej skutecznych w obecnych czasach antybiotyków i środków bakteriobójczych. Ze strony można dowiedzieć się, co to jest doksycyklina, a także tego, jakie wywołuje doksycyklina działanie. Witryna to również opis zalet stosowania doksycykliny. Witryna opisuje też, w jaki sposób działa doksycyklina w ciąży i czy można ją stosować. Ze strony możemy też dowiedzieć się, jakie są skutki uboczne stosowania doksycykliny.
Kategorie » informacje medyczne, choroby zakaźne, inne, firmy diagnostyka, leki leki preparaty,Osób online: 5