Zdrowie i Uroda - Katalog stron internetowych o zdrowiu, urodzie, diety, choroby, badania, zabiegi pielęgnacyjne...W naszej firmie specjalizujemy się realizowaniem profesjonalnych usług dotyczących dystrybuowania wysokiej jakości aparatów słuchowych, które pochodzą od renomowanych producentów o renomie światowej, co pozwala nam zapewnić nowoczesne wyroby. Oferujemy naszym klientom aparaty słuchowe, które mają doskonałe parametry jakościowe oraz technologiczne. W naszej firmie możemy zapewnić profesjonalne dopasowanie aparatów słuchowych.
Kategorie » firmy aparaty słuchowe,
Od 1992 roku prowadzimy sieć gabinetów protetyki słuchu. Nasi specjaliści wykonują badania słuchu i dobierają aparaty słuchowe. W ofercie produktowej posiadamy aparaty wewnątrzuszne, zauszne, analogowe i programowane cyfrowo. Są to urządzenia marki Siemens, Oticon, Phonak, Audio Service, Rion. Dodatkowo ofertę uzupełniliśmy o specjalistyczne ochronniki słuchu i wiele środków do pielęgnacji aparatów słuchowych.
Kategorie » firmy aparaty słuchowe,
Jeśli rozglądają się Państwo za nowoczesnymi aparatami słuchowymi, chcielibyśmy zarekomendować Oticon - jest to nowoczesna firma, która spowodowała, że wreszcie aparat słuchowy może zapewniać z jednej strony dobrą słyszalność, z drugiej zaś, wcale nie musi być dużych rozmiarów. Inżynierowie pracujący w Oticonie sprawili, iż można nosić niewielki i porządny aparat.
Kategorie » firmy aparaty słuchowe,Osób online: 4