Zdrowie i Uroda - Katalog stron internetowych zdrowie i uroda, diety, choroby, leczenie, profilaktykaCentrum psychoterapii Mandala w Częstochowie jest specjalistycznym ośrodkiem, w którym leczy się osoby z trudnościami, zaburzeniami o podłożu psychicznym i emocjonalnym. Mandala specjalizuje się również w pomocy rodzinom, oferując psychoterapię partnerską oraz psychoedukację dotyczącą relacji z dziećmi. Centrum czynne jest od poniedziałku do piątku, nie podlega pod NFZ. Zapraszamy.
Kategorie » psychiczne zdrowie, lekarze psycholodzy, choroby psychiczne, inne, gabinety psycholodzy, gabinety, woj.śląskie,
Ormus to preparat zawierający minerały i pierwiastki z najbardziej zdrowotnego morza na świcie czyli z morza martwego. Ormus wspomaga całe ciało, również serce. Badania potwierdzają ze ormus działa na zasadzie inteligentnej cieczy. Zapraszamy bardzo gorąco do zapoznania się z naszą ofertą na naszej stronie internetowej.
Kategorie » medycyna alternatywna, lekarze alergolodzy, choroby psychiczne, inne, gabinety psycholodzy, medytacja, firmy medycyna naturalna, leki leki preparaty, zdrowie uroda diety, woj.zachodniopomorskie,
Dobry Psycholog Lublin. Gabinet Psychoterapii i Pomocy Psychologicznej w Lublinie. Profesjonalna pomoc każdemu, kogo dotykają lęki, depresja, trudności.
Kategorie » psychiczne zdrowie, lekarze psycholodzy, choroby psychiczne, gabinety psycholodzy, woj.lubuskie,
Oferta terapeutyczna skierowana jest między innymi do osób, które : przeżywają różnorakie kryzysy życiowe, cierpią z powodu niskiej samooceny, słabej wiary we własne możliwości, cierpią z powodu mało satysfakcjonujących relacji z innymi ludźmi, mają trudności w radzeniu sobie z emocjami, odczuwają dyskomfort w realizacji potrzeb seksualnych (zaburzenie lub brak), mają trudności i czują lęk przed współżyciem, odczuwają niepewność lub brak akceptacji orientacji seksualnej.
Kategorie » psychiczne zdrowie, lekarze psycholodzy, choroby psychiczne, gabinety psycholodzy,
Problem uzależnień może dotknąć każdego z nas oraz naszych bliskich. Jeśli znasz osobę, która wymaga specjalistycznego leczenia polecam Ci prywatny ośrodek leczenia uzależnień, który znajdziesz na stronie internetowej http://www.terapia-u.pl/, pracują tam tylko wykwalifikowani specjaliści z dobrym podejściem do pacjentów oraz ich problemów.
Kategorie » gabinety psycholodzy,
To profesjonalna pomoc psychologiczna i psychoterapeutyczna dla osób dorosłych znajdujących się w trudnej sytuacji życiowej, które poszukują wsparcia a także takich, które zmagają się z problemami emocjonalnymi, nerwicowymi, osobowościowymi i innym. Pracujący w ośrodku specjaliści to osoby starannie wykształcone i wciąż podwyższające swoje kwalifikacje, które na co dzień prowadzą własne praktyki psychologiczne. Ich ofertę mogą Państwo zobaczyć na stronie internetowej.
Kategorie » psychiczne zdrowie, lekarze psycholodzy, choroby depresja, przychodnie, gabinety psycholodzy, gabinety,
Biofeedback to skuteczna, bezpieczna a zarazem przyjemna metoda na podniesienie sprawności naszego mózgu. Jest połączeniem nowoczesnej technologii komputerowej z wiedzą i doświadczeniem trenera-terapeuty której celem jest usprawnienia pracy naszego mózgu i wzmocnienia kontroli nad procesami fizjologicznymi zachodzącymi w naszym organizmie.
Kategorie » gabinety psycholodzy,
Gabinet psychoterapii Agnieszki Borowicz-Bartosik proponuje szeroki zakres wsparcia psychologicznego. Możliwe jest skorzystanie z terapii indywidualnej, dla par i małżeństw oraz Dorosłych Dzieci Alkoholików. Ponadto, psycholog proponuje konsultacje przeznaczone dla rodziców oraz psychoterapię w grupach. Na stronie internetowej gabinetu została zamieszczona informacja na temat cen poszczególnych usług.
Kategorie » gabinety psycholodzy,
Psychoterapia Warszawa - profesjonalne wsparcie oraz pomoc psychologa. Terapia małżeństw i par, indywidualna oraz terapia grupowa.
Kategorie » psychiczne zdrowie, lekarze psycholodzy, choroby psychiczne, gabinety psycholodzy, woj.mazowieckie,
Pomoc psychologiczna dla osób, które chcą zmienić swoją sytuację życiową. Psychoterapia: nerwica,zaburzenia lękowe (m.in.napady lęku panicznego, fobia), natręctwa, depresja, zaburzenia jedzenia. Warsztaty psychologiczne, rozwoju osobistego, redukcji stresu - Mindfulness Based Stress Reduction (MBSR).
Kategorie » gabinety psycholodzy,
Gabinet psychologiczno - psychoterapeutyczny oferujący pomoc psychologiczną dla osób dorosłych zarówno klientów indywidualnych jak i par. Psychoterapia indywidualna jest odpowiednią metodą w przypadku poszukiwania sposobu na poradzenie sobie z kryzysem osobistym, trudnymi wspomnieniami, znalezieniem nowego sposobu na funkcjonowanie w pracy, w bliskich relacjach z innymi ludźmi. Psychoterapia indywidualna sprawdza się również w przypadku leczenia nerwic, stanów depresyjnych, zaburzeń osobowości. W gabinecie prowadzona jest również psychoterapia związków.
Kategorie » gabinety psycholodzy,
Prywatny gabinet psychologiczny oferuje wspracie dla osób, które potrzebują zmiany w swoim życiu. Oferujemy pomoc psychologiczną w rozwiązywaniu problemów emocjonalnych, rodzinnych, partnerskich oraz zawodowych. Psychoterapię indywidualną dorosłych i młodzieży. Terapia par prowadzoną przez doświadczonego psychologa i terapeutę. W naszej poradni psychologicznej tworzymy atmosferę bezpieczeństwa i zaufania, zapewniamy pełną dyskrecję oraz spotkanie z psychologiem dla którego Ty i Twój problem jest ważny. Oferujemy równiezcoaching prowadzony prze doświadczonego coacha i trenera NLP.
Kategorie » psychiczne zdrowie, lekarze psycholodzy, gabinety psycholodzy,Osób online: 1