Zdrowie i Uroda - Katalog stron internetowych o zdrowiu, urodzie, diety, choroby, badania, zabiegi pielęgnacyjne...
Dobry Psycholog Lublin. Gabinet Psychoterapii i Pomocy Psychologicznej w Lublinie. Profesjonalna pomoc każdemu, kogo dotykają lęki, depresja, trudności.
Kategorie » psychiczne zdrowie, lekarze psycholodzy, choroby psychiczne, gabinety psycholodzy, woj.lubuskie,
Oferta terapeutyczna skierowana jest między innymi do osób, które : przeżywają różnorakie kryzysy życiowe, cierpią z powodu niskiej samooceny, słabej wiary we własne możliwości, cierpią z powodu mało satysfakcjonujących relacji z innymi ludźmi, mają trudności w radzeniu sobie z emocjami, odczuwają dyskomfort w realizacji potrzeb seksualnych (zaburzenie lub brak), mają trudności i czują lęk przed współżyciem, odczuwają niepewność lub brak akceptacji orientacji seksualnej.
Kategorie » psychiczne zdrowie, lekarze psycholodzy, choroby psychiczne, gabinety psycholodzy,
Problem uzależnień może dotknąć każdego z nas oraz naszych bliskich. Jeśli znasz osobę, która wymaga specjalistycznego leczenia polecam Ci prywatny ośrodek leczenia uzależnień, który znajdziesz na stronie internetowej http://www.terapia-u.pl/, pracują tam tylko wykwalifikowani specjaliści z dobrym podejściem do pacjentów oraz ich problemów.
Kategorie » gabinety psycholodzy,
To profesjonalna pomoc psychologiczna i psychoterapeutyczna dla osób dorosłych znajdujących się w trudnej sytuacji życiowej, które poszukują wsparcia a także takich, które zmagają się z problemami emocjonalnymi, nerwicowymi, osobowościowymi i innym. Pracujący w ośrodku specjaliści to osoby starannie wykształcone i wciąż podwyższające swoje kwalifikacje, które na co dzień prowadzą własne praktyki psychologiczne. Ich ofertę mogą Państwo zobaczyć na stronie internetowej.
Kategorie » psychiczne zdrowie, lekarze psycholodzy, choroby depresja, przychodnie, gabinety psycholodzy, gabinety,
Potrzebujesz profesjonalnej, kompleksowej pomocy psychiatrycznej? Skontaktuj się z nami i uzyskaj pomoc specjalisty w obszarach, które wymagają diagnozy i opieki lekarskiej oraz zastosowania leczenie farmakologicznego. Nasz specjalisty zajmuje się m.in. psycho- i farmakoterapią zaburzeń nerwicowych. Przeciwdziałaniem zespołowi wypalenia zawodowego, a także nowymi technologiami i lekami w terapii zaburzeń psychicznych.
Kategorie » psychiczne zdrowie, lekarze psycholodzy, choroby psychiczne, inne, gabinety psycholodzy, gabinety,
Biofeedback to skuteczna, bezpieczna a zarazem przyjemna metoda na podniesienie sprawności naszego mózgu. Jest połączeniem nowoczesnej technologii komputerowej z wiedzą i doświadczeniem trenera-terapeuty której celem jest usprawnienia pracy naszego mózgu i wzmocnienia kontroli nad procesami fizjologicznymi zachodzącymi w naszym organizmie.
Kategorie » gabinety psycholodzy,
Gabinet psychoterapii Agnieszki Borowicz-Bartosik proponuje szeroki zakres wsparcia psychologicznego. Możliwe jest skorzystanie z terapii indywidualnej, dla par i małżeństw oraz Dorosłych Dzieci Alkoholików. Ponadto, psycholog proponuje konsultacje przeznaczone dla rodziców oraz psychoterapię w grupach. Na stronie internetowej gabinetu została zamieszczona informacja na temat cen poszczególnych usług.
Kategorie » gabinety psycholodzy,
Za pomocą hipnozy u psychologa leczone są schorzenia oraz także fobie nabyte drogą psychologiczną, uszkodzeń w dzieciństwie czy nabyte nieświadomie poprzez obserwację kogoś czy jakiegoś zdarzenia. Terapia uzależnień hipnozą polecane jest tak jak osobą którym nie pomogły preparaty farmakologiczne albo nie ma dla nich już innej alternatywy. Druga sposobem jest leczenie uzależnień za pomocą współczesnych środków chemicznych i detoksykantów.
Kategorie » gabinety psycholodzy,
Nasza ośrodek terapeutyczny od wielu lat specjalizuje się w prowadzeniu psychoterapii oraz udzielaniu pomocy psychologicznej. Naszą ofertę kierujemy do dzieci, młodzieży, dorosłych, do par i ludzi biznesu. Pomagamy w trudnych sytuacjach życiowych, stresie, lękach, depresji. W naszej Pracowni Psychorozwoju każdy znajdzie zrozumienie i pomoc. Nasz zespół składa się z najlepszych psychologów. Zapewniamy profesjonalizm oraz rzetelność. Zapraszamy.
Kategorie » psychiczne zdrowie, lekarze psycholodzy, choroby psychiczne, inne ośrodki, gabinety psycholodzy,
Psychoterapia Warszawa - profesjonalne wsparcie oraz pomoc psychologa. Terapia małżeństw i par, indywidualna oraz terapia grupowa.
Kategorie » psychiczne zdrowie, lekarze psycholodzy, choroby psychiczne, gabinety psycholodzy, woj.mazowieckie,
Pomoc psychologiczna dla osób, które chcą zmienić swoją sytuację życiową. Psychoterapia: nerwica,zaburzenia lękowe (m.in.napady lęku panicznego, fobia), natręctwa, depresja, zaburzenia jedzenia. Warsztaty psychologiczne, rozwoju osobistego, redukcji stresu - Mindfulness Based Stress Reduction (MBSR).
Kategorie » gabinety psycholodzy,
Gabinet psychologiczno - psychoterapeutyczny oferujący pomoc psychologiczną dla osób dorosłych zarówno klientów indywidualnych jak i par. Psychoterapia indywidualna jest odpowiednią metodą w przypadku poszukiwania sposobu na poradzenie sobie z kryzysem osobistym, trudnymi wspomnieniami, znalezieniem nowego sposobu na funkcjonowanie w pracy, w bliskich relacjach z innymi ludźmi. Psychoterapia indywidualna sprawdza się również w przypadku leczenia nerwic, stanów depresyjnych, zaburzeń osobowości. W gabinecie prowadzona jest również psychoterapia związków.
Kategorie » gabinety psycholodzy,
Prywatny gabinet psychologiczny oferuje wspracie dla osób, które potrzebują zmiany w swoim życiu. Oferujemy pomoc psychologiczną w rozwiązywaniu problemów emocjonalnych, rodzinnych, partnerskich oraz zawodowych. Psychoterapię indywidualną dorosłych i młodzieży. Terapia par prowadzoną przez doświadczonego psychologa i terapeutę. W naszej poradni psychologicznej tworzymy atmosferę bezpieczeństwa i zaufania, zapewniamy pełną dyskrecję oraz spotkanie z psychologiem dla którego Ty i Twój problem jest ważny. Oferujemy równiezcoaching prowadzony prze doświadczonego coacha i trenera NLP.
Kategorie » psychiczne zdrowie, lekarze psycholodzy, gabinety psycholodzy,

Osób online: 14