Zdrowie i Uroda - Katalog stron internetowych zdrowie i uroda, diety, choroby, leczenie, profilaktykaPraktyka Lekarza Rodzinnego prowadzona przez lekarza Dorotę Bogucką-Świeboda świadczy usługi medyczne zarówno nieodpłatnie w ramach kontraktu z Narodowym Funduszem Zdrowia jak i też płatne. Usługi medyczne bezpłatne są z zakresu podstawowej opieki zdrowotnej i rehabilitacji zaś komercyjne z zakresu poradni specjalistycznych. Usługi medyczne są świadczone mieszkańcom Łącka i okolicznych miejscowości.
Kategorie » zdrowie dzieci, lekarze interniści, przychodnie, gabinety lekarze rodzinni, gabinety, firmy diagnostyka, woj.małopolskie,
Gabinet dentystyczny Alfa Dental w Olsztynie świadczy usługi stomatologiczne zarówno dla dorosłych, jak i dzieci. Gabinet został stworzony z myślą o wymagających pacjentach, personel przeprowadzi każdego pacjenta przez zabiegi bezstresowo i bezboleśnie, również przez te najbardziej skomplikowane zabiegi. Gabinet Alfa Dental oferuje najnowocześniejszy sprzęt, profesjonalne podejście doświadczonego personelu i usługi na najwyższym poziomie z wykorzystaniem najnowszych technologii. Nie boimy się żadnych "trudnych przypadków".
Kategorie » zdrowie dzieci, lekarze stomatolodzy, gabinety stomatolodzy,
Mali pacjenci potrzebują szczególnej opieki dlatego też rodzice mogą się z swoimi pociechami udać do nas bo nasza placówka specjalizuje się właśnie w leczeniu małych pacjentów. U nas można wykonać takie zabiegi jak echo serca, rehabilitację, fizykoterapię, fototerapię i wiele innych usług. Już dziś wejdź na naszą stronę internetową i zapoznaj się z tym co mamy Tobie i Twojemu dziecku do zaoferowania.
Kategorie » zdrowie dzieci,
OdNowa to sprawdzona poradnia psychologiczna Warszawa. Zajmujemy się leczeniem depresji, psychologią dziecięcą, terapią od uzależnień, leczeniem nerwicy oraz prowadzimy terapie dla par.
Kategorie » zdrowie dzieci, lekarze psychiatrzy, choroby depresja, pomoc chorym, gabinety psychiatrzy, gabinety, firmy medycyna naturalna, leki apteki, zdrowie uroda porady o urodzie,Osób online: 1