Zdrowie i Uroda - Katalog stron internetowych zdrowie i uroda, diety, choroby, leczenie, profilaktykaDom Seniora Czyżyk specjalistycznym domem opieki dla osób starszych. W naszym ośrodku seniorzy otrzymują kompleksową opiekę dopasowaną do ich osobistych potrzeb. Nasz dom to przyjazne, komfortowe miejsce, dostosowane do ograniczeń wynikających z niepełnosprawności naszych pensjonariuszy. Zapraszamy na naszą stronę internetową, gdzie znajduje się szczegółowa oferta oraz galeria zdjęć ośrodka.
Kategorie » domy opieki,
Nasza oferta to kompleksowa i profesjonalna opieka nad osobami starszymi i schorowanymi. Pacjentami ośrodka pielęgnacyjno-rehabilitacyjnego Dębowy Park są osoby zniedołężniałe, wymagające stałej opieki, osoby z odleżynami, chorobą Alzheimera, przewlekłymi ranami i wieloma innymi. Z naszej strony zapewniamy atrakcyjne i komfortowe warunki pobytu, smaczne i zdrowe wyżywienie, stalą opiekę całodobową. Informacje na stronie ośrodka Dębowy Park.
Kategorie » domy opieki,
W domu opieki Złota Jesień pracuje zespół specjalistów, którzy zapewniają osobom starszym kompleksową opiekę. Wśród nich są pielęgniarki, rehabilitanci oraz lekarka internistka z doświadczeniem w geriatrii. Osoby starsze mogą tu korzystać z rozmaitych terapii zajęciowych. Dom opieki znajduje się w Jabłonnie, to jest miejscowość niedaleko Legionowa i Warszawy. Z jego oferty mogą korzystać mieszkańcy województwa mazowieckiego.
Kategorie » domy opieki,
Dlaczego warto skorzystać z usług krakowskiego gabinetu stomatologicznego Vitadent? Ponieważ oferuje on bezbolesne znieczulenia, precyzyjne i skuteczne leczenie, komfort i bezpieczeństwo pacjentów, a także szeroki zakres usług obejmujący między innymi leczenie kanałowe, protetykę, implanty, wybielanie zębów, zabiegi chirurgii stomatologicznej, licówki, leczenie zgrzytania zębami itp.
Kategorie » lekarze stomatolodzy,Osób online: 2