Zdrowie i Uroda - Katalog stron internetowych zdrowie i uroda, diety, choroby, leczenie, profilaktykaLeczenie choroby alkoholowej w prywatnej przychodni Nasz Gabinet w Łodzi wygląda w sposób następujący: pacjent umawia się na konsultację do lekarza. Chirurg sprawdza ogólny stan zdrowia pacjenta. ul. Rogozińskiego 23 93-554 Łódź W razie potrzeby leczenie zaczyna się z odtrucia alkoholowego, czyli detoksu. Jeżeli pacjent podczas konsultacji jest trzeźwy, lekarz od razu może przeprowadzić zabieg implantacji esperalu. Jest to szybki, bezbolesny proces, który trwa 15-20 minut. Po zastrzyku znieczulającym, chirurg robi małe nacięcie nad pośladkiem osoby uzależnionej, aplikuje tabletki i zszywa ranę szwami. Przez kolejne 12 miesięcy obowiązuje całkowity zakaz spożywania alkoholu, żeby uniknąć nieprzyjemnych skutków ubocznych.
Kategorie » uzależnienia, lekarze chirurdzy, przychodnie, gabinety chirurdzy, woj.łódzkie,
Prywatny ośrodek leczenie uzależnień In Puris to szansa na powrót do równowagi i zerwanie z nałogiem z gwarancją dyskrecji. Jako najskuteczniejszą formę terapii uznaje się tu sesje indywidualne i grupowe prowadzone przez profesjonalną, wykwalifikowaną kadrę terapeutyczną. Osoby uzależnione odzyskują tu zdrowie dzięki terapii uzależnień w spokojnym, przyjaznym otoczeniu natury i komfortowych warunkach.
Kategorie » uzależnienia,
W prywatnym ośrodku leczenia uzależnień każdy człowiek pogrążony w chorobie alkoholowej znajdzie miejsce, by podzielić się swoimi problemami i uzyskać pomoc od wykwalifikowanej kadry psychologów i psychoterapeutów. W ośrodku położonym wśród kaszubskich lasów i jezior można znaleźć spokój i wyciszenie, które pozwoli walczyć z nałogiem. Wypełniony aktywnościami plan dnia ma zapewnić szybszy powrót do zdrowego i wolnego od uzależnienia życia.
Kategorie » uzależnienia,
Strona versusmed.pl to oferta ośrodka leczenia uzależnień. Rozumiemy, że uzależnienie i nałóg to często nie podłoże problemu, ale jego symptom. Dlatego też oferujemy kompleksowe, indywidualne leczenie w ośrodku Versusmed. Leczymy uzależnienie od leków, hazardu, alkoholu, środków odurzających. 3 dni trwa u nas detoksykacja, natomiast dwa tygodnie turnus motywacyjno-diagnostyczny, który pomoże zdiagnozować problem pacjenta i wyłonić najlepszą formę leczenia.
Kategorie » uzależnienia,
Strefa Trzeźwości to ośrodek terapii uzależnień z siedzibą w Krakowie. Jako prywatna klinika niesie pomoc osobom uzależnionym od alkoholu. Wsparcie oferuje również rodzinie osób dotkniętych tym problemem. Proponuje terapie stacjonarne, dochodzeniowe, rozszerzone, terapie związane z nawrotami choroby oraz terapie dla rodzin. Leczenie odbywa się w oparciu o sprawdzone metody. Pomoc uzależnionym niosą kompetentni terapeuci.
Kategorie » uzależnienia,Osób online: 1