Zdrowie i Uroda - Katalog stron internetowych zdrowie i uroda, diety, choroby, leczenie, profilaktykaJakie zadanie spełnia Michałkowo? Jest to świetny Ośrodek Intensywnej Rehabilitacji Dzieci. Dzięki wykształconej i doświadczonej kadrze odbywa się tam skuteczna rehabilitacja dzieci Bielsko Biała. W placówce przeprowadzane są różne zabiegi. Jednym z nich jest nowoczesna mikropolaryzacja mózgu. Propozycją zdecydowanie wartą uwagi są turnusy rehabilitacyjne dla dzieci. W ich skład wchodzą zajęcia dostosowane do indywidualnych potrzeb pacjentów. Spełnią oczekiwania rodziców i ich pociech. Ważne miejsce w działalności ośrodka zajmuje rehabilitacja niemowląt Bielsko Biała. Chcesz dowiedzieć się więcej na jej temat? Zaciekawił Cię turnus rehabilitacyjny dla dzieci albo mikropolaryzajcja? Komplet ważnych informacji znajdziesz pod adresem michalkowo.pl.
Kategorie » rechalibitacja, lekarze rehabilitanci, choroby kręgosłupa, inne ośrodki, gabinety neurolodzy, woj.śląskie,
Centrum Terapii Dziecięcej Toto w Bolechowicach (Zabierzów) k. Krakowa to zespół terapeutów działających w sferze logopedii, psychologii i integracji sensorycznej. Nasi specjaliści stanowią wsparcie dzieci i rodziców w trudnościach rozwojowych. Dzięki stronie www umożliwiającej rejestrację online, można szybko i komfortowo zapisać się na terapię lub diagnozę.
Kategorie » rechalibitacja, lekarze logopedzi, choroby psychiczne, inne ośrodki, woj.małopolskie,
R-Cito to profesjonalna placówka rehabilitacyjno-fizjoterapeutyczna umiejscowiona w Gdańsku. Oferujemy skuteczne zabiegi realizowane przez wykwalifikowanych specjalistów w zakresie fizjoterapii z wieloletnim stażem. R-Cito oferuje zabiegi w różnego typu dolegliwościach bólowych układu ruchu, m.in. w wyniku urazów, złamań i naciągnięcia mięśni lub porażenia ciała. Zabiegi rehabilitacyjne obejmują: - rehabilitacja ortopedyczna, - masaż - fizykoterapia, - fizjoterapia, - rehabilitacja sportowa, - leczenie wad postawy - osteopatia, - laseroterapia.
Kategorie » rechalibitacja, lekarze rehabilitanci, choroby kręgosłupa, inne ośrodki, gabinety rehabilitanci, masaż, firmy sprzęt rehabilitacyjny, woj.pomorskie,
Od powstania w 2001 r. Klinika Avicenna specjalizuje się w najnowszych, minimalnie inwazyjnych metodach leczenia bólu i dolegliwości kręgosłupa. Dzięki najnowocześniejszym metodom diagnostycznym ustalimy dokładną przyczynę Państwa dolegliwości. W zależności od wyników badania, ustaleń oraz uwzględniając Państwa indywidualne warunki fizyczne i psychospołeczne, pracujemy optymalną dla Państwa metodą leczenia.
Kategorie » rechalibitacja, choroby kręgosłupa, kliniki i szpitale,
Specjalizujemy się w leczeniu dyskopatii i bólu kręgosłupa przy wykorzystaniu nieinwazyjnych metod terapii manualnych. Wieloletnie doświadczenie w rehabilitacji i fizjoterapii pozwala nam dostosować metody leczenia do indywidualnego stanu pacjenta i zapewnić mu kompleksową pomoc w powrocie do sprawności fizycznej.
Kategorie » rechalibitacja,
Potrzebujesz specjalisty, który zajmie się skrzywieniem i bólem kręgosłupa w Poznaniu? Przedstawiamy gabinet Gapińskiego. Michał Gapiński działa profesjonalnie, posiada wieloletnie doświadczenie i bogatą wiedzę z dziedziny chiropraktyki. Szybko i skutecznie zlikwiduje skrzywienia i bóle kręgosłupa.
Kategorie » rechalibitacja,
LuksMasaż - profesjonalny masaż i rehabilitacja u klienta! Z radością zadbam o Twoje zdrowie, urodę i dobre samopoczucie poprzez profesjonalny masaż i rehabilitację oraz doradzę Ci jak zdrowo żyć. Uwolnię od bólu i zmęczenia, przekazując jednocześnie wiele pozytywnej energii. Masaż to wspaniały i niebanalny prezent! Jeśli więc szukasz orginalnego prezentu dla bliskiej Ci osoby, to zamów dla niej masaż.
Kategorie » rechalibitacja, gabinety rehabilitanci,Osób online: 1