Zdrowie i Uroda - Katalog stron internetowych o zdrowiu, urodzie, diety, choroby, badania, zabiegi pielęgnacyjne...
Specjalizujemy się w leczeniu dyskopatii i bólu kręgosłupa przy wykorzystaniu nieinwazyjnych metod terapii manualnych. Wieloletnie doświadczenie w rehabilitacji i fizjoterapii pozwala nam dostosować metody leczenia do indywidualnego stanu pacjenta i zapewnić mu kompleksową pomoc w powrocie do sprawności fizycznej.
Kategorie » rechalibitacja,
Potrzebujesz specjalisty, który zajmie się skrzywieniem i bólem kręgosłupa w Poznaniu? Przedstawiamy gabinet Gapińskiego. Michał Gapiński działa profesjonalnie, posiada wieloletnie doświadczenie i bogatą wiedzę z dziedziny chiropraktyki. Szybko i skutecznie zlikwiduje skrzywienia i bóle kręgosłupa.
Kategorie » rechalibitacja,
LuksMasaż - profesjonalny masaż i rehabilitacja u klienta! Z radością zadbam o Twoje zdrowie, urodę i dobre samopoczucie poprzez profesjonalny masaż i rehabilitację oraz doradzę Ci jak zdrowo żyć. Uwolnię od bólu i zmęczenia, przekazując jednocześnie wiele pozytywnej energii. Masaż to wspaniały i niebanalny prezent! Jeśli więc szukasz orginalnego prezentu dla bliskiej Ci osoby, to zamów dla niej masaż.
Kategorie » rechalibitacja, gabinety rehabilitanci,
Mamy przyjemność zaprosić Państwa na indywidualną terapię opartą na nowoczesnych metodach fizjoterapeutycznych: PNF, McKenzie, Terapia Manualna, Kinesiotaping. W naszej ofercie znajdziecie Państwo: -pełny zakres ćwiczeń leczniczych w dysfunkcjach narządu ruchu, -leczenie zespołów bólowych kręgosłupa i kończyn, -rehabilitację stanów pourazowych, zmian zwyrodnieniowych, -gimnastykę korekcyjną dla dzieci i młodzieży, -drenaż limfatyczny i kompresjoterapię, -masaż leczniczy, Oferujemy również zabiegi fizykoterapeutyczne
Kategorie » rechalibitacja,

Osób online: 9