Zdrowie i Uroda - Katalog stron internetowych zdrowie i uroda, diety, choroby, leczenie, profilaktykaGabinet Medycyny Estetycznej Medica w Białymstoku to miejsce, w którym wykonujemy profesjonalne zabiegi z zakresu medycyny estetycznej. Nasz Ośrodek tworzy profesjonalna i życzliwa obsługa, a nasi pacjenci dostają tylko sprawdzone i markowe preparaty.
Kategorie » terapie zabiegi, lekarze inne specjalności, zdrowie uroda uroda, woj.podlaskie,
Przychodnia wpisana do Rejestru Podmiotów Leczniczych pod numerem 000000230998. Zapisy online 24/7.
Kategorie » terapie zabiegi, lekarze alergolodzy, choroby alergie, inne, gabinety alergolodzy,
Jak to działa? Krok 1. - Wybierz lekarza i termin. Krok 2. - Zapłać przez Przelewy24. Krok 3. - Zrealizuj e-wizytę.
Kategorie » terapie zabiegi, lekarze alergolodzy, choroby alergie, inne ośrodki, gabinety alergolodzy, gabinety,
W Podiatrica zajmujemy się diagnostyką i leczeniem chorób oraz dysfunkcji w obrębie kończyny dolnej, a w szczególności stopy. W centrum, kosultacje przeprowadzają specjaliści z dziedziny podologii, ortopedii, a także fizjoterapii, dzięki czemu możemy zaoferować kompleksową pomoc. Nasz gabinet podologiczny mieści się w Krakowie.
Kategorie » terapie zabiegi, lekarze ortopedzi, choroby ortopedyczne, gabinety ortopedzi, firmy diagnostyka, woj.małopolskie,
Zapraszamy do salonu optycznego Wzroker w Olsztynie. Znajdziesz nas przy ul. Żołnierskiej 41B. Na miejscu czeka na Ciebie szerokie spektrum okularów korekcyjnych, przeciwsłonecznych i progresywnych, soczewek kontaktowych, a także wykwalifikowani specjaliści z dziedziny optometrii. Współpracujemy z największymi markami, dlatego też w naszej ofercie znajdziesz modele znanych marek. Zadbasz o wzrok, a jednocześnie będziesz wyglądać modnie. Co więcej, w salonie optycznym Wzroker kompleksowo zatroszczymy się o Twoje oczy. Zapraszamy do kontaktu i poznaj nasze szerokie możliwości.
Kategorie » terapie zabiegi, lekarze okuliści, choroby oczu, inne, gabinety okuliści, gabinety, firmy optyka, leki leki preparaty, zdrowie uroda uroda, woj.warmińsko-mazurskie,
Oferujemy zabiegi w komorze hiperbarycznej na terenie Krakowa. Komora hiperbaryczna ułatwia leczenie boreliozy, ADHD i autyzmu, leczenie urazów, chorób skórnych, porażenia mózgowego czy innych dolegliwości. Zabieg trwa 60 minut i odbywa się raz dziennie. Całkowita liczba zabiegów jest dopasowywana do pacjenta w zależności od schorzenia. Terapie prowadzone są w komorze jednoosobowej. Ma ona na drzwiach szklane okno, dzięki czemu osoba przebywająca wewnątrz może czuć się swobodnie.
Kategorie » terapie zabiegi, lekarze rehabilitanci, choroby neurologiczne, inne, gabinety inne gabinety, gabinety, zdrowie uroda odnowa biologiczna, woj.małopolskie,
Fizjo-M Zakład Rehabilitacji Leczniczej w Ostrzeszowie. To najlepsza rehabilitacja w Ostrzeszowie i okolicy. Świadczymy usługi z zakresu rehabilitacji leczniczej , masażu , fizykoterapii i fizjoterapii wszelakiej . W fizjo-m stawiamy zawsze na dobro naszych pacjentów i tych prywatnych jak i tych rehabilitowanych w ramach Rehabilitacji z NFZ . Najlepsza rehabilitacja w Ostrzeszowie . Sprawdź naszych fizjoterapeutów
Kategorie » terapie zabiegi, lekarze rehabilitanci, choroby kręgosłupa, przychodnie, gabinety inne gabinety, zdrowie uroda odnowa biologiczna,
Propozycja dla osób zainteresowanych rozwojem osobistym oraz dokonaniem zmian w swoim życiu. Metody i narzędzia wsparcia z obszarów: coaching kariery, life coaching, terapia filozoficzna.
Kategorie » terapie zabiegi, lekarze psycholodzy, choroby depresja, pomoc chorym,
Leczenie alkoholizmu to bardzo trudna sprawa, jednak każda osoba uzależniona może zwrócić się o pomoc do ośrodka leczenia alkoholizmu, w którym spotka się z terapeutami, którzy zajmują się czymś takim na co dzień. Leczenie uzależnień alkoholowych to sprawa, którą powinni zająć się profesjonaliści, gdyż samemu wyjście z nałogu jest zbyt trudne.
Kategorie » terapie zabiegi,
Każdy kogo dręczą pewne problemy psychiczne i psychologiczne powinien zapoznać się z możliwościami mojego gabinetu psychologicznego z Warszawy. Dysponuje bardzo dużym doświadczeniem, które pozwala mi zapewnić każdemu pomoc na najwyższym poziomie. Jestem w stanie zorganizować zarówno terapię indywidualną jak i terapię par. Bardzo serdecznie zapraszam każdego do skorzystania z możliwości mojej terapii.
Kategorie » terapie zabiegi,
Eliminujemy najpoważniejsze problemy stóp, wykonujemy masaże lecznicze i relaksacyjne całego ciała, prowadzimy zaawansowany dział kosmetyczny i ostatecznie przyjmujemy Państwa na zabiegi w kategorii Wellness&SPA. Specjalizujemy się w eliminacji wszystkich wad zdrowotnych stóp. Sugerujemy nawet indywidualne wkładki ortopedyczne dające maksymalną wygodę chodzenia. Działalność prowadzimy w Warszawie.
Kategorie » terapie zabiegi,
Jestem coachem, trenerem osobistym i biznesowym oraz certyfikowanym psychoterapeutą. Prowadzę Pracownię rozwoju w Warszawie. Oferuję life coaching dla osób indywidualnych, które chcą popracować nad rozwojem osobistym oraz business coaching dla firm. Kolejną częścią oferty są szkolenia i warsztaty z coachingu dla pracowników firm i organizacji. Prowadzę również terapię par oraz psychoterapię indywidualną z wykorzystaniem metody Gestalt.
Kategorie » terapie zabiegi,Osób online: 1