Zdrowie i Uroda - Katalog stron internetowych zdrowie i uroda, diety, choroby, leczenie, profilaktykaLaser Beauty - gabinet medycyny estetycznej z Opola. Wykonujemy profesjonalne zabiegi na ciało, twarz i włosy. Usuwamy nadmierne owłosienie przy pomocy depilacji laserowej. Jest to zabieg bezpieczny, skuteczny oraz bezbolesny. Ponadto specjalizujemy się w trychologii, czyli w dziedzinie, która bada i leczy przyczyny nadmiernego wypadania włosów.
Kategorie » medycyna alternatywna, lekarze dermatolodzy, choroby dermatologiczne,
Jesteśmy centrum rehabilitacji w Toruniu. W naszej ofercie mamy fizykoterapia ,kinezyterapia, oferujemy masaże. Oferujemy szeroki zakres usług, poprzez diagnostykę, zabiegi, konsultację aż po rehabilitację .
Kategorie » medycyna alternatywna, lekarze rehabilitanci, choroby kręgosłupa, zdrowie uroda uroda, woj.kujawsko-pomorskie,
Zapewne każdy marzy o tym, aby raz na jakiś czas móc odpocząć od codziennych obowiązków i doskonale się zrelaksować. Dlatego mój Gabinet Masażu jest najlepszym do tego miejscem. Stworzyłam go z myślą by propagować zdrowy styl życia, wykonywać zabiegi z należytym pietyzmem, wyciszeniem i oprawą muzyczno – aromatyczną. Masaż w takiej atmosferze ukoi nerwy i błyskawicznie pozwoli zapomnieć o troskach dnia codziennego. Jestem tu właśnie po to, żeby odwiedzający mnie pacjenci pokochali swoje ciało i poczuli się w nim komfortowo. Z doświadczenia, również wiem, że profilaktyka jest matką wszystkich sukcesów. Dlatego też na nią stawiam. Ten Gabinet to przede wszystkim ludzie którzy go tworzą. Podchodzę do swojej pracy z pasją i zaangażowaniem oraz indywidualnym podejściem do klienta. I to nas wyróżnia spośród innych gabinetów.
Kategorie » medycyna alternatywna, lekarze inne specjalności, choroby układu krążenia, inne, masaż, firmy medycyna naturalna, zdrowie uroda salony kosmetyczne, woj.śląskie,
Oficjalny przedstawiciel firmy Nuga Medical w Polsce.
Kategorie » medycyna alternatywna,
Ormus to preparat zawierający minerały i pierwiastki z najbardziej zdrowotnego morza na świcie czyli z morza martwego. Ormus wspomaga całe ciało, również serce. Badania potwierdzają ze ormus działa na zasadzie inteligentnej cieczy. Zapraszamy bardzo gorąco do zapoznania się z naszą ofertą na naszej stronie internetowej.
Kategorie » medycyna alternatywna, lekarze alergolodzy, choroby psychiczne, inne, gabinety psycholodzy, medytacja, firmy medycyna naturalna, leki leki preparaty, zdrowie uroda diety, woj.zachodniopomorskie,
Jest coś jeszcze. I może się okazać ważne. To co robimy sobą oprócz przekazywania wiedzy i używania sposobów. Jaki wpływ wywieramy samą swoją obecnością, co przepływa jako nienazwany, przekaz i jest odbierane przez uczestnika.
Kategorie » medycyna alternatywna,
CardioTeam sp. z.o.o. została otwarta w latach 30. XX wieku przez wybitnego kardiologa z Warszawy. Początkowo lecznica zajmowała się pomocą pacjentom ze schorzeniami serca, jednak obecnie jest to przychodnia wielospecjalistyczna oferująca pomoc neurologów, pulmonologów i chirurgów. Zapraszamy!
Kategorie » medycyna alternatywna, lekarze kardiolodzy, choroby kardiologiczne, kliniki i szpitale, gabinety kardiolodzy, gabinety, firmy diagnostyka, leki firmy farmaceutyczne, zdrowie uroda salony kosmetyczne,
Jeżeli Twój problem to zatoki, koniecznie odwiedź nasze centrum. Pomagamy pacjentom od 2006 roku. Wiemy, że istotne jest ustalenie miejsc, w których dochodzi do zmian ropnych i zapalnych oraz tych, gdzie powstają polipy bądź wrodzone lub nabyte wady genetyczne. Przed pierwszą wizytą dobrze mieć wyniki ostatnich badań (w przypadku ich posiadania).
Kategorie » medycyna alternatywna,
Centrum Odnowy Biologicznej Alice to miejsce, w którym można skorzystać z takich zabiegów jak depilacja laserowa, mezoterapia, makijaż permanentny lub fale radiowe. Salon mieści się w Szczecinie i prowadzi go Alicja Litwiniak. Gabinet kosmetyczny Alice to miejsce w którym możesz się na chwilę zapomnieć i zadbać o piękno swojego ciała. Z naszego salonu wyjdziesz piękniejsza i z lepszym samopoczuciem. Wszystkie wykonywane usługi są najwyżej jakości i są całkowicie bezpieczne dla twojego zdrowia.
Kategorie » medycyna alternatywna,
Oferujemy szeroki zakres usług stomatologicznych, dbamy o wysoką jakość świadczonych usług, a przede wszystkim pragniemy żeby pacjent czuł się w naszych gabinetach komfortowo oraz bezpiecznie. Nasi lekarze to wybitni eksperci w takich sferach stomatologii jak: chirurgia, ortodoncja, protetyka, implantologia, endodondia, pedodoncja i inne. Dodatkowo oferujemy doraźną pomoc pogotowia stomatologicznego gdzie przyjmujemy pilne przypadki przez 7 dni w tygodniu, też w niedzielę i wszystkie święta. Zapraszamy do odwiedzenia naszych gabinetów. Więcej o nas na stronie:
Kategorie » medycyna alternatywna,
Współczesna medycyna stoi na bardzo wysokim stopniu. Praca lekarzy coraz częściej jest powiązana z rozwojem medycyny. Diagnostyka obrazowa to perfekcyjny wzorzec tego, jak generalny rozwój techniczny oddziałuje na sztukę lekarską, wszak i możliwości lekarzy na całym świecie.
Kategorie » medycyna alternatywna,Osób online: 1