Zdrowie i Uroda - Katalog stron internetowych o zdrowiu, urodzie, diety, choroby, badania, zabiegi pielęgnacyjne...
Jest coś jeszcze. I może się okazać ważne. To co robimy sobą oprócz przekazywania wiedzy i używania sposobów. Jaki wpływ wywieramy samą swoją obecnością, co przepływa jako nienazwany, przekaz i jest odbierane przez uczestnika.
Kategorie » medycyna alternatywna,
CardioTeam sp. z.o.o. została otwarta w latach 30. XX wieku przez wybitnego kardiologa z Warszawy. Początkowo lecznica zajmowała się pomocą pacjentom ze schorzeniami serca, jednak obecnie jest to przychodnia wielospecjalistyczna oferująca pomoc neurologów, pulmonologów i chirurgów. Zapraszamy!
Kategorie » medycyna alternatywna, lekarze kardiolodzy, choroby kardiologiczne, kliniki i szpitale, gabinety kardiolodzy, gabinety, firmy diagnostyka, leki firmy farmaceutyczne, zdrowie uroda salony kosmetyczne,
Jeżeli Twój problem to zatoki, koniecznie odwiedź nasze centrum. Pomagamy pacjentom od 2006 roku. Wiemy, że istotne jest ustalenie miejsc, w których dochodzi do zmian ropnych i zapalnych oraz tych, gdzie powstają polipy bądź wrodzone lub nabyte wady genetyczne. Przed pierwszą wizytą dobrze mieć wyniki ostatnich badań (w przypadku ich posiadania).
Kategorie » medycyna alternatywna,
Centrum Odnowy Biologicznej Alice to miejsce, w którym można skorzystać z takich zabiegów jak depilacja laserowa, mezoterapia, makijaż permanentny lub fale radiowe. Salon mieści się w Szczecinie i prowadzi go Alicja Litwiniak. Gabinet kosmetyczny Alice to miejsce w którym możesz się na chwilę zapomnieć i zadbać o piękno swojego ciała. Z naszego salonu wyjdziesz piękniejsza i z lepszym samopoczuciem. Wszystkie wykonywane usługi są najwyżej jakości i są całkowicie bezpieczne dla twojego zdrowia.
Kategorie » medycyna alternatywna,
1. W zamierzchłych czasach, do leczenia różnych dolegliwości używane ówczesny pijawki, jednakże jak wiemy, mogły one pomóc jedynie w leczeniu nadciśnienia tętniczego. Upuszczanie krwi, w ten sposób zostało z biegiem czasu zaprzestane, jednakże dzisiejsza medycyna niekonwencjonalna wraca do tych pomysłów. Zabiegi kosmetyczne z wykorzystaniem pijawek, proponuje coraz więcej salonów piękności, i coraz więcej kobiet decyduje się na takie zabiegi kosmetyczne.
Kategorie » medycyna alternatywna, zdrowie uroda uroda,
Oferujemy szeroki zakres usług stomatologicznych, dbamy o wysoką jakość świadczonych usług, a przede wszystkim pragniemy żeby pacjent czuł się w naszych gabinetach komfortowo oraz bezpiecznie. Nasi lekarze to wybitni eksperci w takich sferach stomatologii jak: chirurgia, ortodoncja, protetyka, implantologia, endodondia, pedodoncja i inne. Dodatkowo oferujemy doraźną pomoc pogotowia stomatologicznego gdzie przyjmujemy pilne przypadki przez 7 dni w tygodniu, też w niedzielę i wszystkie święta. Zapraszamy do odwiedzenia naszych gabinetów. Więcej o nas na stronie:
Kategorie » medycyna alternatywna,
Misją Organo Gold jest poprawa zdrowia, bogactwa i równowagi życia ludzi poprzez dzielenie wiedzy o zdrowszej alternatywie dla zwykłej kawy. Kawa Organo Gold wzbogacona jest o wyciąg z Ganodermy znanej również jako Reishi, mającą niezwykłe właściwości lecznicze, znane już w starożytnych Chinach. Kawa Organo Gold, dzięki zawartości wyciągu z grzyba Reishi, jest doskonała do poprawy stanu zdrowia, wzmacnia organizm, zwiększa odporność, jest środkiem do walki z chorobami takimi jak: - astma, - zapalenie oskrzeli, - choroby autoimmunologiczne
Kategorie » medycyna alternatywna, zdrowie uroda diety,
Jeśli dbasz o własne zdrowie i wygląd lub narzekasz na brak pieniędzy, to dobrze trafiłeś. U nas znajdziesz informacje o najwyższej jakości produktach Tiens i metodach (kuracjach) leczniczych przygotowanych według tradycyjnych, starych receptur z Chin i Tybetu. Poznasz serie niezwykłych kosmetyków naturalnych z serii PRIME U i GINSENG (na bazie żeń – szeń) oraz urządzeniach medycznych, które pomogą zadbać o Twoje zdrowie. Dowiesz się, jak możesz współpracować z Tiens: kupować produkty taniej (karta rabatowa) i zarabiać na sprzedaży produktów.
Kategorie » medycyna alternatywna,
Współczesna medycyna stoi na bardzo wysokim stopniu. Praca lekarzy coraz częściej jest powiązana z rozwojem medycyny. Diagnostyka obrazowa to perfekcyjny wzorzec tego, jak generalny rozwój techniczny oddziałuje na sztukę lekarską, wszak i możliwości lekarzy na całym świecie.
Kategorie » medycyna alternatywna,
Sprzęt medyczny dla gabinetów z Poznania. Specjalistyczne sprzęty medyczne jak holter ciśnienia czy defibrylator a także aparaty do badań jak aparaty rtg, aparaty usg i aparaty ktg. Produkty jedynie renomowanych marek jak cardiac science co do defibrylatorów i siui w kwestii ultrasonografów. Produkty zostały pomyślane pod względem dokładności pracy i łatwości korzystania. Wybrane mogą być wykorzystywane nie tylko przez profesjonalistów.
Kategorie » medycyna alternatywna,

Osób online: 10