Zdrowie i Uroda - Katalog stron internetowych zdrowie i uroda, diety, choroby, leczenie, profilaktykaMobilne usługi na terenie całej Polski w zakresie kosmetologii, manicure, pedicure, fryzjerstwa, fitnessu, masażu i fizjoterapii. Przy użyciu prostej i intuicyjnej wyszukiwarki natychmiast znajdziesz najlepszego eksperta w swoim najbliższym rejonie. Umów się online na mobilne usługi z zakresu zdrowia i urody. Zamawianie usług z dojazdem do domu to wygoda i oszczędność czasu .
Kategorie » sport fitnes, lekarze rehabilitanci, masaż, zdrowie uroda salony kosmetyczne,
Od kilku lat prężnie działamy na rynku jako BocciaSport i oferujemy wysokiej jakości sprzęt dla osób niepełnosprawnych. Nasza propozycja dla klientów jest stale poszerzana, ponieważ jak najbardziej zależy nam na tym, aby każdy mógł znaleźć optymalne rozwiązania dla siebie. Zobacz szczegóły na naszej stronie www.
Kategorie » sport fitnes,
Nasz gabinet stomatologiczny Dent- SM oferuje profesjonalne i skuteczne zabiegi medyczne z zakresu stomatologii w pełnym zakresie. Do Państwa dyspozycji oddajemy wysoko wykwalifikowany zespół specjalistów z wieloletnim doświadczeniem. Dokładamy wszelkich starań, by wizyty w gabinecie Dent- SM pozbawione były stresu, nerwów i bólu. Każdy pacjent może liczyć na indywidualne i wyjątkowe traktowanie.
Kategorie » sport fitnes, firmy sprzęt stomatologiczny,
Prowadzę indywidualne zajęcia na siłowniach i innych obiektach sportowych w Łodzi. Proponuję konsultacje dietetyczne, plany treningowe, prowadzenie treningów dla osób w różnym wieku. Moimi klientami są osoby, które chcą zadbać o swoją kondycję fizyczną, osoby z problemem otyłości lub niedowagi. W szczególności zachęcam osoby, które chcą zacząć przygodę z bieganiem (przygotowanie do maratonów) lub ubiegają się o pracę w Policji lub MON. Dla tej grupy mam specjalny plan treningowy, którego celem jest szybki postęp i pomoc w zdaniu egzaminów sprawnościowych.
Kategorie » sport fitnes, zdrowie uroda diety,
Fitness Academy - siłownia, strefa spa, aerobik, sauny, trening personalny, zajęcia grupowe Wrocław, Kraków i Katowice.
Kategorie » sport fitnes, zdrowie uroda fitnes,Osób online: 1