Zdrowie i Uroda - Katalog stron internetowych zdrowie i uroda, diety, choroby, leczenie, profilaktykaCentrum medyczne - prywatna opieka medyczna i zdrowotna - Enel-Med - ENEL-MED Centrum Medyczne. Szukasz dobrego centrum medycznego? Jeżeli tak, to serdecznie zapraszamy Cię do skorzystania z oferty prywatnej opieki zdrowotnej w Enel-Med!
Kategorie » informacje medyczne,
Serwis Zdrowie jest portalem edukacyjnym, którego celem jest podniesienie wiedzy na temat zdrowego trybu życia i możliwości zapobiegania chorobom. Jest BEZPŁATNY, a jego treści, zdjęcia, infografiki, rysunki, grafiki i filmy mogą być za darmo pobierane i publikowane na stronach internetowych, blogach, w biuletynach, pismach i wszelkich innych mediach - pod warunkiem podania
Kategorie » informacje medyczne, inne, zdrowie uroda porady o urodzie,
Wysokiej jakości artykuły i porady o zdrowiu. Opisy chorób, ich objawów i leczenia. Baza ekspertów medycznych odpowiadająca na Wasze pytania.
Kategorie » informacje medyczne, lekarze gastrolodzy, inne, zdrowie uroda porady o urodzie,
Wrzodziejące zapalenie jelita grubego, Choroba Leśniowskiego-Crohna, Inne choroby zapalne jelit oraz zespół jelita drażliwego. Zawsze aktualne informacje, przygotowanie i interpretacja badań, opisy leków i kontakty do sprawdzonych lekarzy.
Kategorie » informacje medyczne, lekarze gastrolodzy, choroby gastrologiczne, kliniki i szpitale, gabinety inne gabinety, ziołolecznictwo, leki leki preparaty, zdrowie uroda diety,
Publikujemy wyłącznie eksperckie materiały związane ze zdrowiem. Autorami naszych tekstów i wywiadów są lekarze, farmaceuci, dyplomowani dietetycy i eksperci w temacie "zdrowie i profilaktyka" Specjalizujemy się w podcastach czyli audycjach radiowych, których możesz słuchać na komputerze, tablecie i telefonie.
Kategorie » informacje medyczne, inne, zdrowie uroda odnowa biologiczna,
Pulsmedycyny.pl to opiniotwórczy portal dla lekarzy i kadry menedżerskiej sektora medycznego. Zawiera wiarygodne artykuły o tematyce medycznej, opracowywane we współpracy z ekspertami oraz informacje dotyczące systemu ochrony zdrowia.
Kategorie » informacje medyczne, inne,
Portal informacyjny PAP na temat zdrowia i zdrowego stylu życia. Serwis Zdrowie jest portalem edukacyjnym, którego celem jest podniesienie wiedzy na temat zdrowego trybu życia i możliwości zapobiegania chorobom. Jego treści, zdjęcia, infografiki, rysunki, grafiki i filmy mogą być za darmo pobierane i publikowane na stronach internetowych, blogach, w biuletynach, pismach i wszelkich innych mediach.
Kategorie » informacje medyczne,
Lepsze zdrowie dla wszystkich, wszędzie Budujemy lepszą, zdrowszą przyszłość dla ludzi na całym świecie. Współpracując ze 194 państwami członkowskimi w sześciu regionach i ponad 150 biurach, pracownicy WHO są zjednoczeni we wspólnym zaangażowaniu na rzecz poprawy zdrowia wszystkich osób na całym świecie. Wspólnie dążymy do zwalczania chorób - chorób zakaźnych, takich jak grypa i HIV, oraz chorób niezakaźnych, takich jak rak i choroby serca. Pomagamy matkom i dzieciom przetrwać i rozwijać się, aby mogły cieszyć się zdrową starością. Zapewniamy bezpieczeństwo powietrza, którym oddychają ludzie, jedzenie, które jedzą, wodę, którą piją - oraz leki i szczepionki, których potrzebują.
Kategorie » informacje medyczne, choroby zakaźne, instytuty medyczne,
Osoby, które mają niższą odporność i dla których koronawirus może być bardzo niebezpieczny, to przede wszystkim osoby, które cierpią na 4-5 chorób, czyli mają wielochorobowość, osoby z chorobami układu krążenia, chorzy na astmę, cukrzycę, choroby reumatyczne.
Kategorie » informacje medyczne, lekarze rodzinni, choroby zakaźne, sanepidy, gabinety rehabilitanci, gabinety, firmy domowa opieka, leki leki preparaty,
Whitening Ireland zaprasza wszystkich zainteresowanych klientów na skuteczne wybielanie zębów do Irlandii. Wybielanie zębów (teeth whitening Dublin) realizowane jest na wysokim poziomie dla osób w różnym wieku. Stosowany jest wtedy niezwykle skuteczny żel wybielający (whitening gel), który sprawdza się w każdym przypadku. Laserowe wybielanie zębów (laser whitening) wykonywane jest przez wykwalifikowanych specjalistów, dlatego też efekty końcowe takich zabiegów medycznych są dla klientów zadowalające.
Kategorie » informacje medyczne, lekarze stomatolodzy, inne ośrodki, gabinety stomatolodzy, gabinety, firmy sprzęt stomatologiczny, zdrowie uroda uroda,
Informujemy Państwa o potencjale użycia szczepionek. Podpowiadamy w jakich warunkach przyda się szczepienie dla dzieci i dla dorosłych. Prezentujemy wszystkie rodzaje szczepionek, charakteryzujemy fakty i mity o szczepionkach, odsyłamy czytelników do merytorycznych publikacji związanych z najważniejszymi autorytetami medycznymi. Dzięki nam ograniczycie Państwo ryzyko szczepień i unikniecie wątpliwości.
Kategorie » informacje medyczne,
Błądmedyczny.com.pl to strona internetowa, która specjalizuje się w kompleksowym doradztwie pacjentom, którzy stali się ofiarą błędu medycznego. Pomaga oszacować poniesione szkody oraz ocenić, na jakie odszkodowanie można liczyć w ramach postępowania przed sądem. Błąd lekarski, który rodzi konsekwencje prawne w postaci konieczności zrekompensowania doznanej krzywdy to droga procesowa, którą warto przejąć razem z fachowcami. Strona zachęca do kontaktu telefonicznego lub mailowego, wstępne rozeznanie jest bezpłatne.
Kategorie » informacje medyczne, zdrowie uroda porady o urodzie,Osób online: 1