Zdrowie i Uroda - Katalog stron internetowych zdrowie i uroda, diety, choroby, leczenie, profilaktykaLepsze zdrowie dla wszystkich, wszędzie Budujemy lepszą, zdrowszą przyszłość dla ludzi na całym świecie. Współpracując ze 194 państwami członkowskimi w sześciu regionach i ponad 150 biurach, pracownicy WHO są zjednoczeni we wspólnym zaangażowaniu na rzecz poprawy zdrowia wszystkich osób na całym świecie. Wspólnie dążymy do zwalczania chorób - chorób zakaźnych, takich jak grypa i HIV, oraz chorób niezakaźnych, takich jak rak i choroby serca. Pomagamy matkom i dzieciom przetrwać i rozwijać się, aby mogły cieszyć się zdrową starością. Zapewniamy bezpieczeństwo powietrza, którym oddychają ludzie, jedzenie, które jedzą, wodę, którą piją - oraz leki i szczepionki, których potrzebują.
Kategorie » informacje medyczne, choroby zakaźne, instytuty medyczne,
Główny Inspektorat Sanitarny - Nasza misja. Nadzorujemy i kreujemy działania mające na celu dobro i zdrowie publiczne obywateli. Naszym zadaniem jest minimalizowanie skutków zdarzeń niekorzystnie wpływających na życie Polaków – informujemy, aktywizujemy i edukujemy.
Kategorie » poradniki, choroby zakaźne, pomoc chorym,
Osoby, które mają niższą odporność i dla których koronawirus może być bardzo niebezpieczny, to przede wszystkim osoby, które cierpią na 4-5 chorób, czyli mają wielochorobowość, osoby z chorobami układu krążenia, chorzy na astmę, cukrzycę, choroby reumatyczne.
Kategorie » informacje medyczne, lekarze rodzinni, choroby zakaźne, sanepidy, gabinety rehabilitanci, gabinety, firmy domowa opieka, leki leki preparaty,
Ta witryna opisuje schorzenie dziecięce, jakim jest szkarlatyna. Znajdziesz tu między innymi opis tego, jak wygląda zarażenie szkarlatyną. Dowiesz się też jakie daje szkarlatyna objawy i jaki ma przebieg ta choroba. Na witrynie omówione zostało też takie ważne zagadnienie jak szkarlatyna a angina. Ponadto na stronie znalazły się też szczegółowe opisy tego, jakie może wywołać szkarlatyna powikłania. Sporo miejsca poświęcono też zagadnieniu komplikacje zdrowotne po szkarlatynie.
Kategorie » choroby zakaźne,
Salmonella to przede wszystkim bardzo groźna bakteria, która wywołuje niebezpieczną chorobę, o obrazie klinicznym podobnym do zwykłego zatrucia? Nasze kompendium wiedzy o salmonelli pozwoli Ci bliżej poznać tą chorobę, jak i jej przyczyny. Od nas dowiesz się co to w ogóle jest salmonella. My opisujemy również jakie daje salmonella symptomy, dzięki czemu szybko i bezbłędnie ją rozpoznasz. Nasza witryna porusza też temat salmonella leczenie. Od nas uzyskasz też odpowiedź na pytanie jak się chronić przed salmonellą.
Kategorie » choroby zakaźne,
Na stronie opisano, jakie daje półpasiec objawy. Poza tym strona wyjaśnia, jakie dokładnie może przyjąć półpasiec formy czy postacie. Witryna opisuje też jak ważne jest szybkie rozpoznanie tej choroby. Na stronie znajdziemy wiele cennych informacji dotyczących tematu półpasiec profilaktyka. Witryna opisuje też to, w jaki sposób leczy się tą chorobę. Na stronie znajdziemy również przydatne wskazówki dotyczące szczepionki na półpaśca – jak działa, jakie posiada rekomendacje, dlaczego warto się nią chronić przed tą chorobą.
Kategorie » choroby zakaźne,
Ta witryna to kompendium wiedzy na temat leku, jakim jest doksycyklina – jeden z bardziej skutecznych w obecnych czasach antybiotyków i środków bakteriobójczych. Ze strony można dowiedzieć się, co to jest doksycyklina, a także tego, jakie wywołuje doksycyklina działanie. Witryna to również opis zalet stosowania doksycykliny. Witryna opisuje też, w jaki sposób działa doksycyklina w ciąży i czy można ją stosować. Ze strony możemy też dowiedzieć się, jakie są skutki uboczne stosowania doksycykliny.
Kategorie » informacje medyczne, choroby zakaźne, inne, firmy diagnostyka, leki leki preparaty,Osób online: 1