Zdrowie i Uroda - Katalog stron internetowych zdrowie i uroda, diety, choroby, leczenie, profilaktykaDzięki naszemu portalowi medycznemu odbędziesz konsultację ginekologiczną i otrzymasz receptę na tabletki antykoncepcyjne online. To duże ułatwienie dla pacjentek - zwłaszcza w czasach pandemii. Oferujemy rzetelną opiekę medyczną.
Kategorie » antykoncepcja, lekarze ginekolodzy, choroby ginekologiczne, przychodnie, gabinety ginekolodzy, woj.wielkopolskie,
Krakowskie centrum medyczne Pro Creative oferuje kobietom w ciąży i nie tylko profesjonalne usługi medyczne w zakresie opieki i diagnostyki. Centrum posiada wykwalifikowaną i doświadczoną kadrę lekarzy, położnych, pielęgniarek i diagnostów, przez co może świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Centrum oferuje w szczególności profesjonalną diagnostykę i leczenie chorób z zakresu ginekologii, położnictwa, czy endokrynologii.
Kategorie » choroby ginekologiczne,
Bakteryjne zapalenie pochwy czyli tak zwana waginoza bakteryjna to schorzenie intymne. Jak sama nazwa wskazuje bakteryjne zapalenie pochwy dotyczy jedynie kobiet. Jest to jedna z najczęstszych problemów intymnych, z jakimi zgłaszają się do ginekologa kobiety w wieku rozrodczym. Jeśli chcesz dowiedzieć się, jakie daje bakteryjne zapalenie pochwy objawy lub w jaki sposób diagnozuje się to schorzenie, sprawdź informacje zawarte na naszej stronie.
Kategorie » poradniki, choroby ginekologiczne,
Mnóstwo jest rodzajów zaburzeń, na które można zachorować i które wywierają poważny wpływ na jakość funkcjonowania. Jedną z grup schorzeń są choroby o źródle dziedzicznym. Te są także grupowane według wersji uszkodzeń genetycznych, jakie dotyczą chorującego. Miopatia mitochondrialna należy do wariantówzaburzeń wywodzących się z uszkodzeń w obrębie mtDNA. Choroba ta jest bardzo rzadka, przez co też jej nazwanie przysparza sporo trudności specjalistom. Najczęściej objawy rozwijają się w dziecięcym wieku, taka osoba dożywa średnio młodzieńczego wieku.
Kategorie » choroby ginekologiczne,
My wyjaśniamy nie tylko to w jaki sposób rozpoznać choroby weneryczne, ale również jak im zapobiegać i w jaki sposób się je leczy. Nasza witryna opisuje między innymi bakteryjne zapalenie pochwy, wyjaśniając na czym polega ta choroba, jakie są jej objawy oraz w jaki sposób się je leczy. Od nas dowiesz się też co to jest rzęsistkowica. My opisaliśmy też jak wygląda zapalenie pochwy i w jaki sposób poradzić sobie z tym schorzeniem.
Kategorie » choroby ginekologiczne,Osób online: 3