Zdrowie i Uroda - Katalog stron internetowych zdrowie i uroda, diety, choroby, leczenie, profilaktykaJesteśmy doświadczoną grupą lekarzy psychiatrów, która tworzy zespół w Poradni Zdrowia Psychicznego Educatio w Oddziale Warszawa Bielany. Mamy ponad 25 lat praktyki w leczeniu pacjentów z różnego rodzaju zaburzeniami i chorobami psychicznymi. Dzięki edukacji w najlepszych akademiach medycznych w Polsce oraz nieustannym szkoleniom podwyższającym nasze kwalifikacje, wiemy jak skutecznie leczyć naszych pacjentów. Każdy lekarz psychiatra zatrudniony w naszej poradni jest specjalistą w swojej dziedzinie.
Kategorie » psychiczne zdrowie, lekarze psychiatrzy, choroby psychiczne, przychodnie, gabinety psychiatrzy, gabinety, firmy medycyna naturalna, leki leki preparaty, zdrowie uroda joga, woj.mazowieckie,
Przychodnia Medsolver mieszcząca się w Łodzi jest miejscem, w którym grupa specjalistów zajmuje się leczeniem i pomocą dla osób z problemami osobistymi, zawodowymi. Wśród kadry znajdziemy tu psychiatrów, psychologów, specjalistów od uzależnień, logopedów, psychologów, specjalistów dziecięcych. Przychodnia Medsolver stworzona została przez osoby pełne pasji, dlatego wszyscy pacjenci mogą liczyć na miłą i fachową opiekę.
Kategorie » lekarze psychiatrzy,
Placówka znana jako Interpsyche to warszawskie centrum specjalizujące się w psychoterapii oraz edukacji psychologicznej. Doświadczeni specjaliści pracujący w tym centrum stosują najlepsze metody, dzięki którym pacjenci są w stanie rozwiązywać różne problemy, takie jak uzależnienia, problemy rodzinne, problemy z dziećmi, itp.
Kategorie » lekarze psychiatrzy,
Oferta prywatnego ośrodka leczenia uzależnień. Wyprowadzamy Państwa z alkoholizmu, z narkomanii, z uzależnienia od hazardu. Dysponujemy terapiami przeciwstawiającymi się depresji, sugerujemy pomoc młodzieży i osobom dorosłym. Stosujemy ośmiotygodniowy cykl leczenia, w tym pełne oczyszczanie organizmu w dedykowanym centrum medycznym. Organizujemy ostatecznie sesje rodzinne pozwalające lepiej podejść do problemu uzależnień.
Kategorie » lekarze psychiatrzy,
W naszej ofercie znajdą Państwo profesjonalną pomoc doświadczonego psychologa. Pomoc psychologiczna niesiona przez specjalistę pomoże Państwu znaleźć źródło problemu i poradzić sobie z rozwiązaniem trudnej sytuacji. W ofercie terapia psychologiczna grupowa i psychoterapia indywidualna. Każda osoba może liczyć na indywidualne podejście, zaangażowanie w dane zagadnienie, kompletną dyspozycyjność.
Kategorie » lekarze psychiatrzy,
Ofertą specjalistycznych gabinetów lekarskich z Katowic jest świadczenie usług medycznych i lekarskich w ramach poradni psychologicznej, ginekologicznej i położniczej, endokrynologicznej czy dermatologicznej. Kobiety w ciąży mogą skorzystać z weekendowej szkoły rodzenia, dostępna jest także promocja na badanie dermatoskopowe.
Kategorie » lekarze psychiatrzy,
Jako psycholog i psychoterapeuta pomagam na co dzień osobom, jakie odczuwają różne trudności emocjonalne, cierpią z powodu depresji, z powodu lęku, doświadczają trudności w relacjach międzyludzkich, doświadczają kryzysu życiowego, czują się bezsilne, zmagają się z trudnymi sytuacjami życiowymi czy też mają poczucie wypalenia zawodowego. Gwarantuję fachową oraz indywidualną pomoc każdej osobie w potrzebie.
Kategorie » lekarze psychiatrzy,
Świadczący najwyższa jakość swoich usług Ośrodek Psychoterapii i Rozwoju Osobistego w Warszawie cieszy się dużą popularnością oraz zainteresowaniem. Pracuje w różnych nurtach terapeutycznych. Oferuje specjalistyczną pomoc psychologiczną i psychoterapeutyczną. Prowadzi psychoterapię indywidualną, psychoterapię grupową, psychoterapię rodzinną oraz psychoterapię par.
Kategorie » lekarze psychiatrzy,
Nasz prywatny ośrodek zdrowia to miejsce, w którym zajmujemy się kompleksowo kondycją psychiczną oraz dobrem osobistym naszych pacjentów. Bazując na najnowszej wiedzy psychologicznej, medycznej i wielu latach doświadczenia, dostarczamy kompleksowe rozwiązania nastawione na likwidację problemów o różnym podłożu. Zapraszamy do skorzystania z naszej pomocy.
Kategorie » lekarze psychiatrzy,
Jeżeli uskarżacie się Państwo na problemy życiowe, psychoterapia jest bardzo dobrym rozwiązaniem. Tak się składa, że na warszawskim Ursynowie swój gabinet prowadzi Beata Danielska, która w przypadku psychoterapii posiada odpowiednie wykształcenie, umiejętności, doświadczenie, a także podejście. Dzięki jej pomocy możecie pokonać Państwo wszystkie problemy życiowe - stres, nerwicę czy chociażby depresję.
Kategorie » lekarze psychiatrzy,
Beata Danielska jest doświadczoną psychoterapeutką, która codziennie stara się pomagać klientom zmagającym się z rozmaitymi problemami natury psychicznej. Swoją wiedzę zdobywała w Instytucie Gestalt w Krakowie, a potem rozwijała poprzez pracę w korporacjach i charytatywnych spotkaniach. Więcej informacji możesz dowiedzieć się na stronie www.
Kategorie » lekarze psychiatrzy,
Medox to klinika wyspecjalizowana w wyprowadzaniu pacjentów z uzależnienia od leków. Pomagamy pacjentom kompleksowo. To znaczy, że zajmujemy się stroną fizyczną oraz psychiczną uzależnienia. Kilkutygodniowy turnus medyczny pozwala naszym klientom wrócić w pełni sił do społeczeństwa. Nasze terapie doskonalimy w oparciu o doświadczenia międzynarodowe.
Kategorie » lekarze psychiatrzy,Osób online: 2