Zdrowie i Uroda - Katalog stron internetowych zdrowie i uroda, diety, choroby, leczenie, profilaktykaLekarz orzecznik - badania do prawa jazdy. Chcesz zacząć kurs prawa jazdy i potrzebujesz badań do prawa jazdy w celu wyrobienia numeru PKK czyli Profilu Kandydata na Kierowcę? A może masz już prawo jazdy ale kończy Ci się ważność tego dokumentu? U naszego lekarza zrobisz badania kierowców praktycznie w czasie jednej wizyty. Mieścimy się w: Badania Kierowców – W Czasie Jednej Wizyty tel. 511800703 Aleje Jerozolimskie 11/19 lok. 145, wejście od Krucza 46, 00-508 Warszawa https://www.badania-kierowcow.warszawa.pl/
Kategorie » kliniki szpitale, lekarze medycyny pracy, inne ośrodki, gabinety medycyny pracy, woj.mazowieckie,
Coraz więcej firm stawia na prywatną opiekę medyczną dla swoich pracowników - trzeba przyznać, że to bardzo dobre posunięcie. Polecamy zatem bardzo serdecznie wizytę pod adresem www.ZdrowiewFirmie.pl - otóż będziecie mogli poznać bliżej naszą działalność, dowiedzieć się wszystkiego o specjalistach w temacie pakietów medycznych dla pracowników i właścicieli firm, którzy pomogą we wszystkim co ma związek z tym zagadnieniem.
Kategorie » lekarze medycyny pracy,
Renomowane centrum medyczne w Białymstoku świadczy wysoki poziom usług. MEC MEDYCYNA CZŁOWIEK Poradnia Medycyny Pracy i PSYCHOMEDYCYNA Pracownia Badań Psychologicznych oferuje szeroką gamę usług. Najlepsi specjaliści i nowoczesny sprzęt, komfortowo wyposażone gabinety, pełna dyspozycyjność. W ofercie tych dwóch firm znajdziecie między innymi: badania uczniów, badania kontrole, badania kierowców, badania na broń, badań do pracy nad żywnością.
Kategorie » lekarze medycyny pracy,Osób online: 1