Zdrowie i Uroda - Katalog stron internetowych zdrowie i uroda, diety, choroby, leczenie, profilaktykaPrzychodnia laryngologiczna Mille Medica mieści się w Warszawie na dzielnicy Ursynów. Specjalizuje się w leczeniu chrapania oraz bezdechu. Na miejscu dostępne są konsultacje laryngologiczne, dietetyczne, neurochirurgiczne, dermatologiczne, foniatryczne oraz dietetyczne. W klinice wykonywane są zabiegi radiochirurgiczne, dermatologiczne oraz operacje przegrody nosowej i nosa.
Kategorie » lekarze laryngolodzy,
W Centrum Medycznym MML wyleczymy Cię z Chrapania (adres: ul. Bagno 2, 00-112 Warszawa)! Należymy do grona wiodących w Polsce ośrodków, który celem jest pomoc w walce z chrapaniem i bezdechami sennymi. Specjalizacją placówki jest chirurgia jednego dnia. Podczas jej stosowania korzysta się z najnowszych technik operacyjnych w leczeniu schorzeń laryngologicznych i okulistycznych. Osoby, które tu pracują mogą się pochwalić wysokimi kwalifikacjami oraz wieloletnim doświadczeniem. Możecie nas zobaczyć w mediach oraz poczytać na nasz temat w różnych pismach.
Kategorie » lekarze laryngolodzy,
Nasz portal dotyczy zdrowia Twojego oddechu. Skorzystaj z pomocy grupy specjalistów - praktyków, których obszar wiedzy obejmuje dziedziny medycyny mogące mieć wpływ na leczenie problemów z oddechem. Gwarantujemy, że znajdziesz tu odpowiedzi na nurtujące pytania. Mamy swoją klinikę, która mieści się w Warszawie.
Kategorie » lekarze laryngolodzy,
Strona Otolaryngolodzy.24 oferuje usługi poradni specjalistycznej, specjalizującej się w zagadnieniach laryngologicznych i pokrewnych, audiologicznych i foniatrycznych. Zajmuje się diagnostyką dzieci oraz dorosłych jak również leczeniem, w tym operacyjnym, pod opieką wybitnych fachowców. Poradnia stosuje najnowocześniejszy sprzęt.
Kategorie » lekarze laryngolodzy,
Zadaniem Centrum Medycznego Promed jest leczenie dzieci i niemowląt. Placówka jest poradnią pediatryczną, która zatrudnia najlepszych specjalistów z dziedziny medycyny dziecięcej. Wykonuje między innymi badania USG, szczepienia, zajmuje się profilaktyką przeciw krzywicy, czy też podejmuje się wykonywania badań bilansowych oraz różnego rodzaju pomiarów. Usługi poradni są także refundowane przez NFZ.
Kategorie » lekarze laryngolodzy,
W Centrum Medycznym Medyceusz pacjenci będą mieli dostęp do lekarzy pierwszego kontaktu w ramach umowy z NFZ, mogą też przyjść z dziećmi do pediatry, czy też umówić się na radiologię. Oprócz tego placówki są wyposażone w odpowiedni sprzęt pozwalający na przeprowadzanie badań diagnostycznych oraz dodatkowych, w tym między innymi takich, jak EEG, EMG, pachymetria, kolonoskopia, czy też nawet i audiometria.
Kategorie » lekarze laryngolodzy,
W naszej klinice zapewniamy pacjentom wysokiej jakości usługi medyczne. Specjalizujemy się w zabiegach z zakresu medycyny estetycznej oraz chirurgii plastycznej. Wykonujemy zabiegi ujędrniania, mezoterapii twarzy, szyi i dekoltu. Realizujemy badania diagnostyczne w 17 placówkach diagnostycznych na terenie Wrocławia, gdzie jesteśmy w stanie zapewnić naszym pacjentom opiekę ze strony doświadczonych specjalistów i ekspertów z poszczególnych dziedzin medycyny.
Kategorie » lekarze laryngolodzy,Osób online: 2