Zdrowie i Uroda - Katalog stron internetowych zdrowie i uroda, diety, choroby, leczenie, profilaktykaKlinika w Klaudynie specjalizuje się w leczeniu chorób żył przy zastosowaniu nowoczesnych technik chirurgii naczyniowej. Laserowe usuwanie żylaków, leczenie żylaków metodą Flebogrif, klejenie żylaków metodą Venex to tylko niektóre z usług jakie mamy w naszej ofercie. Wykonujemy badania USG i USG Doppler, leczymy rany przewlekłe i obrzęki, wykonujemy masaże ręczne i pneumatyczne. Zapraszamy Państwa do naszych placówek w Klaudynie i w Warszawie.
Kategorie » kliniki szpitale, lekarze inne specjalności, choroby układu krążenia, firmy diagnostyka, woj.mazowieckie,
Zapewne każdy marzy o tym, aby raz na jakiś czas móc odpocząć od codziennych obowiązków i doskonale się zrelaksować. Dlatego mój Gabinet Masażu jest najlepszym do tego miejscem. Stworzyłam go z myślą by propagować zdrowy styl życia, wykonywać zabiegi z należytym pietyzmem, wyciszeniem i oprawą muzyczno – aromatyczną. Masaż w takiej atmosferze ukoi nerwy i błyskawicznie pozwoli zapomnieć o troskach dnia codziennego. Jestem tu właśnie po to, żeby odwiedzający mnie pacjenci pokochali swoje ciało i poczuli się w nim komfortowo. Z doświadczenia, również wiem, że profilaktyka jest matką wszystkich sukcesów. Dlatego też na nią stawiam. Ten Gabinet to przede wszystkim ludzie którzy go tworzą. Podchodzę do swojej pracy z pasją i zaangażowaniem oraz indywidualnym podejściem do klienta. I to nas wyróżnia spośród innych gabinetów.
Kategorie » medycyna alternatywna, lekarze inne specjalności, choroby układu krążenia, inne, masaż, firmy medycyna naturalna, zdrowie uroda salony kosmetyczne, woj.śląskie,
W ramach oferty naszej placówki medycznej Medium Centrum Medyczne jesteśmy w stanie zapewnić profesjonalne usługi medyczne, które mają na celu zapewnienie odpowiedniego określenia schorzeń stóp, a następnie podejmowanie leczenia takich schorzeń w sposób, który jest w stanie przynieść odpowiednie oczekiwania. W naszej placówce realizowana jest między innymi chirurgia stopy.
Kategorie » lekarze inne specjalności,
Oferujemy w naszym Medium Centrum Medyczne realizowanie profesjonalnych usług medycznych na rynku leczenie problemów ze stopami. Naszym pacjentom jesteśmy w stanie oferować Leczenie Haluksów Warszawa, które jest kompleksowo realizowane począwszy od wykonania wstępnej diagnozy w przychodni medycznej, aż po zrealizowanie specjalistycznych zabiegów medycznych.
Kategorie » lekarze inne specjalności,
W mojej ofercie można znaleźć różnego rodzaju USG. Interesuje Cię może USG piersi albo tarczycy? Poza tym w ofercie jest też USG jamy brzusznej i układu moczowego. Masz wątpliwości, czy skorzystać z oferty? W takiej sytuacji najlepszym rozwiązaniem jest zapoznanie się z moją stroną znajdziesz na niej mnóstwo informacji związanych z poszczególnymi propozycjami.
Kategorie » lekarze inne specjalności,
Zapraszamy do czytania oraz komentowania artykułów związanych z naszym samopoczuciem. Na portalu znajdziecie materiały z takimi przypadłościami jak zaburzenia lękowe, depresja, bezsenność, schizofrenia lekooporna i inne. Psychiatra, psychoterapeuta czy seksuolog gotów jest zmierzyć się z Waszymi problemami, wystarczy się przemóc i zapisać na wizytę, aby lekarz mógł jak najlepiej Wam pomóc i uporać się ze wszystkim co Was męczy. Portal ma charakter informacyjny. Zapraszamy!
Kategorie » fora blogi, lekarze inne specjalności, choroby psychiczne, inne, gabinety psychiatrzy, medytacja, zdrowie uroda joga,
W naszym serwisie internetowym edoktor24.pl znajdą Państwo profesjonalną pomoc lekarzy online. Pacjenci doceniają możliwość konsultacji online z lekarzem specjalistą. Z pewnością jest to rozwiązanie szalenie wygodne, bezpieczne, pewne, pomocne. Konsultacja kosztuje zaledwie 20 złotych, co jest znacznie niższą kwotą, aniżeli wizyta osobista u specjalisty. Na naszym portalu edoktor24.pl znajdziesz wsparcie doświadczonych lekarzy różnych specjalizacji.
Kategorie » lekarze inne specjalności,
Wyższa Szkoła Medyczna w Białymstoku gwarantuje swoim studentom wysokiej jakości warunki kształcenia na kierunkach takich jak kosmetologia, biotechnologia, ratownictwo medyczne, pielęgniarstwo czy fizjoterapia. Zapewniamy pełne wsparcie na każdym etapie kształcenia, bowiem zależy nam na tym, aby każdy mógł zdobywać wartościową wiedzę. Szczegółowe dane na naszej stronie www.
Kategorie » lekarze inne specjalności,
Jeśli chcecie dobrze zadbać o stan swojego zdrowia możecie zdecydować się na propozycję naszej kliniki, gdzie stawiamy na nowoczesne metody leczenia i gwarantujemy taką jakość, której nigdzie indziej nie znajdziecie. Jesteśmy przekonani, że nasza oferta jest solidnie przygotowana i dlatego dzięki naszym innowacyjnym metodom uda się zadbać o zdrowie w sposób skuteczny. Nasze propozycje to takie metody działań, które opierają się na wielu innowacyjnych pomysłach, między innymi gwarantujących wsparcie dla systemu immunologicznego.
Kategorie » lekarze inne specjalności,
Wieloletnie doświadczenie w leczeniu chorób tętnic oraz żył, sprawia, że jestem specjalistą w tej dziedzinie. Posiadam własny gabinet w Krakowie, gdzie przyjmuję pacjentów z tego miasta i jego okolic. Zapewniamy wysoką jakość zabiegów medycznych, takich jak laserowe usuwanie żylaków, które jest zdecydowanie mniej inwazyjne niż tradycyjne metody.
Kategorie » lekarze inne specjalności,
Pod nazwą Modus Ambulans kryje się renomowana firma, która od dekady dostarcza usług polegających na transporcie medycznym, zabezpieczaniu imprez masowych i podobnych. Do największych atutów firmy zaliczają się: doskonałe kwalifikacje pracowników, pełen profesjonalizm oraz rozsądne ceny, całkowicie adekwatne do jakości świadczonych przez przedsiębiorstwo usług.
Kategorie » lekarze inne specjalności,
Polecamy Państwu ofertę Kliniki Medycyny Estetycznej i Laseroterapii o nazwie Vesuna, w której jednym z wykonywanych zabiegów jest leczenie chrapania. Jeżeli uskarżacie się zatem Państwo na chrapanie bądź ktoś z Państwa domowników ma ten problem, zapraszamy do nas. Wykorzystywana przez nas metoda - NightLase, czyli nowoczesny laser, to niewątpliwie gwarancja bardzo dużej skuteczności oraz braku bólu.
Kategorie » lekarze inne specjalności,Osób online: 1