Zdrowie i Uroda - Katalog stron internetowych zdrowie i uroda, diety, choroby, leczenie, profilaktykaDzięki naszemu portalowi medycznemu odbędziesz konsultację ginekologiczną i otrzymasz receptę na tabletki antykoncepcyjne online. To duże ułatwienie dla pacjentek - zwłaszcza w czasach pandemii. Oferujemy rzetelną opiekę medyczną.
Kategorie » antykoncepcja, lekarze ginekolodzy, choroby ginekologiczne, przychodnie, gabinety ginekolodzy, woj.wielkopolskie,
Doktor Agnieszka Solecka - gabinet ginekologiczny w Jaworznie. Usługi w zakresie ginekologii, położnictwa oraz leczenia niepłodności.
Kategorie » ciąża poród, lekarze ginekolodzy, gabinety ginekolodzy, gabinety, zdrowie uroda chirurgia laserowa,
Nasza Klinika Ginekologiczna z Czech Centro Clinic to miejsce, w którym zgodnie z obowiązującym czeskim prawem wykonywane są zabiegi aborcji. Każda zainteresowana pacjentka z Polski może dokonać u nas aborcji do 12. tygodnia ciąży. Proponujemy u siebie zarówno pełen zabieg chirurgiczny jak i również tabletki wczesnoporonne. Można się z nami skontaktować poprzez wypełnienie formularza kontaktowego, dzięki czemu nawiążemy z Państwem rozmowę.
Kategorie » gabinety ginekolodzy,
Jeśli chodzi o zabiegi ginekologii estetycznej wzbudzają one obecnie coraz większe zainteresowanie i jak się okazuje jest wiele osób, które chciałby z nich skorzystać. Jeśli zdecydujecie się na nasze propozycje możecie oczekiwać doskonale przygotowanych metod działania, dzięki którym uda się zadbać o Waszą intymność w sposób dokładny i oczywiście bezpieczny dla Waszego zdrowia. Zachęcamy do skorzystania z naszych propozycji te wszystkie osoby, które cenią sobie doskonałość własnego ciała w każdym calu.
Kategorie » gabinety ginekolodzy,
Anvita to miejsce, gdzie będziecie mogli zadbać o piękno swojej skóry. Zachęcamy do wyboru naszych zróżnicowanych zabiegów medycyny estetycznej, w ramach których możemy postarać się o wygląd Waszej skóry. Z nami rzeczywiście możecie oczekiwać, że zmieni się estetyka a jednocześnie będziecie mogli skutecznie zadbać o stan zdrowia swojej skóry. Nie musicie obawiać się również skutków ubocznych naszych zabiegów.
Kategorie » gabinety ginekolodzy,
Zachęcamy do przekazania darowizny na rzecz naszej Fundacji Podkarpackie hospicjum dla dzieci w województwie podkarpackim. Wspomagamy leczenie paliatywne, domowe i w hospicjum stacjonarnym dla nieuleczalnie chorych dzieci i młodzieży - głównie z chorobami nowotworowymi, ale nie tylko. Twój 1 procent podatku może wiele zmienić.
Kategorie » kliniki szpitale, gabinety ginekolodzy,
Klinika Zdrówko zajmuje się całościowym leczeniem niepłodności. Dzięki wysoko doświadczonej kadrze stosujemy różnorodne metody leczenia. Skorzystaj z konsultacji oraz sprawdź naszą ofertę obejmującą badania prenatalne, fizykoterapię, medycynę estetyczną Szeroki wachlarz usług pozwala na przeprowadzenie szczegółowego wywiadu oraz dostosowanie metody do twoich potrzeb.
Kategorie » gabinety ginekolodzy,
Medic House to zespół specjalistów medycyny dostępnych od ręki na terenie Warszawy. Skupiamy wokół siebie czternaście poradni specjalistycznych związanych z ginekologią, ortopedią, kardiologią, urologią czy chirurgią. Możecie Państwo szybko wybrać właściwego lekarza i zapisać się do niego na wizytę. Gwarantujemy poza tym odbiór wyników badań drogą multimedialną.
Kategorie » gabinety ginekolodzy,
Arka to gabinet ginekologiczny w Krakowie, gdzie prócz opieki lekarskiej w zakresie ginekologii i położnictwa świadczące są również usługi chirurgiczne, w tym biopsje, laparoskopie, krioterapie. Nasi lekarze zajmują się pacjentkami z dolegliwościami ginekologicznymi, będącymi w ciąży lub tuż po porodzie. Prowadzimy też laboratorium diagnostyczne, posiadamy nowoczesny sprzęt do USG i KTG oraz leczymy otyłość.
Kategorie » gabinety ginekolodzy,
Przychodnia Medica to miejsce, w którym każdy pacjent znajdzie i otrzyma kompleksową pomoc lekarską, a to dzięki właśnie szeregu naszych specjalistów od endokrynologa po onkologa, a nawet dietetyka, U nas możliwe jest wykonanie zaawansowanej diagnostyki laboratoryjnej i szybki kontakt z lekarzem specjalistą. Zadbaj o swoje zdrowie z nami, bez żadnych przeszkód.
Kategorie » gabinety ginekolodzy,
Ginekolog Michał Wojcieszyn. Specjalista położnictwa i ginekologii. Profesjonalnie prowadzi ciąże. Wykonuje niezbędne badania prenatalne. Przeprowadza badania USG 3D oraz USG 4D. Zajmuje się diagnozowaniem oraz leczeniem niepłodności. Jest członkiem takich stowarzyszeń jak A PART, ISVOG, ASRM, ESHRE, PTG, PTMP. Szczególnie zainteresowany ultrasonografią diagnostyczną i zabiegową w niepłodności oraz ciąży wysokiego ryzyka, diagnostyką prenatalną, technikami endoskopowymi w diagnostyce i leczeniu niepłodności (laparoskopia, histeroskopia).
Kategorie » ciąża poród, gabinety ginekolodzy,Osób online: 2