Zdrowie i Uroda - Katalog stron internetowych zdrowie i uroda, diety, choroby, leczenie, profilaktykaR-Cito to profesjonalna placówka rehabilitacyjno-fizjoterapeutyczna umiejscowiona w Gdańsku. Oferujemy skuteczne zabiegi realizowane przez wykwalifikowanych specjalistów w zakresie fizjoterapii z wieloletnim stażem. R-Cito oferuje zabiegi w różnego typu dolegliwościach bólowych układu ruchu, m.in. w wyniku urazów, złamań i naciągnięcia mięśni lub porażenia ciała. Zabiegi rehabilitacyjne obejmują: - rehabilitacja ortopedyczna, - masaż - fizykoterapia, - fizjoterapia, - rehabilitacja sportowa, - leczenie wad postawy - osteopatia, - laseroterapia.
Kategorie » rechalibitacja, lekarze rehabilitanci, choroby kręgosłupa, inne ośrodki, gabinety rehabilitanci, masaż, firmy sprzęt rehabilitacyjny, woj.pomorskie,
Interesują Cię firmy, które oferują sprzęt rehabilitacyjny? Jeśli interesuje Cię wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego, możesz na nas liczyć mamy po swojej stronie wiedzę i spore doświadczenie, także znamy się na swojej pracy (warto też podkreślić, że doświadczenie czasem może okazać się bezcenne). Jeśli chodzi o konkrety, najlepsze wyjście to jak najszybsze zapoznanie się ze stroną działalności.
Kategorie » firmy sprzęt rehabilitacyjny,
Celem naszego sklepu jest promocja zdrowego stylu życia kobiet, mężczyzn i dzieci. Mamy tu coś również i dla Ciebie czy Twoich bliskich. W sklepie zdrowapolka.pl znajdziesz urządzenia do rehabilitacji, produkty do pielęgnacji chorych i osób starszych, wyposażenie medyczne, a także kosmetyki i suplementy diety. Gwarantujemy ich szeroki wybór oraz konkurencyjne ceny. Zapraszamy na zdrowapolka.pl.
Kategorie » firmy sprzęt rehabilitacyjny,
Prowadzenie placówki medycznej to wyzwanie, szczególnie na początku, kiedy trzeba ją wyposażyć w odpowiedni sprzęt. Taki sprzęt mogą Państwo nabyć na www.promedyczny.pl. Jesteśmy sklepem internetowym, który z powodzeniem sprzedaje wyposażenia placówek medycznych, po niskiej cenie. Nasze produkty są jednak wysokiej jakości sprawdź sam!
Kategorie » firmy sprzęt rehabilitacyjny,
Powstaliśmy blisko dwadzieścia pięć lat temu. Prowadzimy cieszące się zaufaniem szerokiej grupy pacjentów centrum rehabilitacyjno medyczne Norman. Pomagamy osobom po udarze i wypadkach. Udzielamy specjalistycznej pomocy dzieciom ze schorzeniami neurologicznymi. Organizujemy turnusy rehabilitacyjne z zakwaterowaniem i pełnym wyżywieniem. Osiągamy doskonałe efekty w terapii turnusowej i ambulatoryjnej.
Kategorie » firmy sprzęt rehabilitacyjny,
Medicalbroker.pl jest internetowym sklepem medycznym, który posiada rozbudowany asortyment produktów medycznych i przydatnych akcesoriów. Klienci przeglądając dostępne produkty będą mogli składać zamówienia między innymi na ortezy, stabilizatory i sprzęt ortopedyczny, czy też na komputery cyklu. W ofercie znajdują się ponadto ciśnieniomierze i wiele innych urządzeń.
Kategorie » firmy sprzęt rehabilitacyjny,
Pragniemy zaprezentować ofertę naszej firmy, która zajmuje się zaopatrzeniem osób niepełnosprawnych w sprzęt rehabilitacyjny, oraz jego serwisowaniem, przy udziale środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.
Kategorie » firmy sprzęt rehabilitacyjny,Osób online: 2